Łódź Województwo

16 listopada głosuj na Ruch Narodowy! – lista kandydatów

Poniżej prezentujemy naszych kandydatów startujących w najbliższych wyborach do Rad Miasta/Powiatów oraz Sejmiku Województwa Łódzkiego. Zachęcamy się do zapoznania się i oddania na nich głosu!

Rada Miasta

Kandydaci do Rady Miasta w Łodzi:

Okręg nr 1 (osiedla: Bałuty Zachodnie, Radogoszcz, Teofilów-Wielkopolska)
1. Grzegorz Sztemborowski
2. Kacper Patrzykąt
3. Małgorzata Pęczalska
4. Marta Niemczyk
5. Jarosław Rokita

Okręg nr 2 (osiedla: Bałuty-Centrum, Stare Polesie)
1. Magda Nowacka
2. Jacek Kujawa
3. Adrian Skiba
4. Sandra Tyl
5. Piotr Chmielewski

Okręg nr 3 (osiedla: im. Montwiłła-Mireckiego, Karolew, Retkinia, Smulsko, Koziny, Zdrowie-Mania, Złotno)
1. Piotr Bednarek
2. Tomasz Miniak
3. Małgorzata Król
4. Roksana Kostecka
5. Przemysław Szych

Okręg nr 4 (osiedla: Chojny, Lublinek-Pienista, Nad Nerem, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda)
1. Jacek Brzuska
2. Mateusz Korytkowski
3. Emilia Wajszla
4. Violetta Kujawa
5. Bolesław Matera

Okręg nr 5 (osiedla: Górniak, Katedralna, Stary Widzew)
1. Michał Kujawa
2. Szymon Wiśniewski
3. Agnieszka Kwiatkowska
4. Gabriel Gorzkowski
5. Joanna Sztemborowska

Okręg nr 6 (osiedla: Bałuty-Doły, Julianów-Marysin-Rogi, Łagiewniki, Śródmieście-Wschód, Wzniesień Łódzkich)
1. Sebastian Hejniak
2. Weronika Kot
3. Aleksandra Stefaniak
4. Marcin Książczyk
5. Sebastian Sochaczewski

Okręg nr 7 (osiedla: Andrzejów, Chojny-Dąbrowa, Nr 33, Wiskitno, Zarzew)
1. Przemysław Kicowski
2. Anna Gondorek
3. Bartosz Pietrzak
4. Agnieszka Gorąca
5. Jan Szałowski

Okręg nr 8 (osiedla: Dolina Łódki, Mileszki, Nowosolna, Olechów-Janów, Stoki, Widzew-Wschód)
1. Aleksander Szymczak
2. Wiktor Wójcik
3. Magdalena Łazińska
4. Michał Chmielewski
5. Aleksandra Jaros

Kandydaci do Rady Powiatu Zgierskiego:

Okręg nr 1 – Zgierz:

Kamil Klimczak – poz. nr 2 (z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Prawicy)

Magdalena Zasłona – poz. nr 13 (z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Prawicy)

Okręg nr 2 – Głowno:

Jakub Bednarek – poz. nr 2 (z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Prawicy)

Okręg nr 2 – Ozorków:

Bożena Kubiak – poz. nr 4 (z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Prawicy)

Okręg nr 4 – Aleksandrów Łódzki:

Jacek Klimczak – poz. nr 5 (z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Prawicy)

Okręg nr 5 – gmina Stryków i gmina Głowno:

Daniela Pruban – poz. nr 2 (z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Prawicy)

Jarosław Włostek – poz. nr 3 (z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Prawicy)

Okręg nr 6 – gmina Zgierz, gmina Ozorków, gmina Parzęczew:

Anna Kadłubowska – poz. nr 4 (z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Prawicy)

Kandydaci do Rady Miasta w Zduńskiej Woli:

Szymon Łuczak – okręg nr 4

Andrzej Wojciech Kaczorkiewicz – okręg nr 1

Maciej Przemysław Zatorski – okręg nr 15

Kandydat do Rady Gminy Sędziejowice:

Damian Zawierucha – okręg nr 8

Kandydat do Rady Miasta w Bełchatowie:

Mateusz Broncel – okręg nr 6 z listy Prawa i Sprawiedliwości

Kandydaci do Rady Miasta w Łowiczu:

Daniel Wielemborek – okręg nr 13

Klaudiusz Gałęziewski – okręg nr 10

Dominik Frątczak – okręg nr 11

Emil Stachlewski – okręg nr 18

Marek Woźnicki – okręg nr 21

Michał Bryła – okręg nr 2

Szymon Gołaszewski – okręg 17

Michał Wójt – okręg nr 19

Rafał Witkowski – okręg nr 14

Kandydat do Rady Miasta w Kutnie:

Tomasz Rzymkowski – okręg nr 15

Kandydaci do Sejmiku Województwa Łódzkiego:

Okręg nr 1 – Łódź:

1. Maciej Migus

2. Monika Nowacka

3. Patrycja Bernat

4. Emil Papuga

5. Gabor Pietrasik


Okręg nr 2 – powiaty: zgierski, łęczycki, łowicki, kutnowski:

1. Wojciech Jabłoński

2. Krzysztof Persowski

3. Gabriela Piekutowska

4. Radosław Zakrzewski

5. Maria Piekutowska

Okręg nr 3 – powiaty: poddębicki, pabianicki, sieradzki, zduńskowolski, pajęczański, łaski, wieluński, wieruszowski:

1. Szymon Wiśniewski

2. Łukasz Kotala

3. Aleksandra Kiełbasa

4. Milena Szczęsna

5. Maciej Koniecki

Okręg nr 4 – powiaty: bełchatowski, radomszczański, piotrkowski, miasto Piotrków, łódzki wschodni:

1. Tomasz Gust

2. Bartosz Strzelecki

3. Anna Jędrachowicz

4. Michał Turek

5. Justyna Sobczak


Okręg nr 5 – powiaty: skierniewicki, tomaszowski, rawski, brzeziński, opoczyński, miasto Skierniewice:

1. Aleksander Galanciak

2. Karolina Chybała

3. Sylwester Ścieszko

4. Monika Kotus

5. Grzegorz Gawroński

Please follow and like us:
Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers