Historia i Kultura

6 lat portalu Narodowa Łódź!

Marka „Narodowa Łódź” w przestrzeni wirtualnej funkcjonuje dokładnie od 6 marca 2009 roku. Początkowo istniała jako blog internetowy (narodowalodz.blogspot.com), aż do 27 lutego 2013. Od marca 2013, w 4 lata od powstania, stała się stroną internetową (narodowalodz.pl). Od tego czasu istnieje w formie portalu informacyjno-publicystycznego, którego zadaniem jest informowanie o wszelkich inicjatywach patriotycznych i narodowych w naszym województwie.

Rosnąca popularność „Narodowej Łodzi” nie uszła uwadze środowisk lewackich. Od maja 2013 roku ciągłe ataki hakerskie doprowadziły do próby całkowitego zniszczenia strony. Na szczęście próba nie powiodła się, a portal – po kilkudniowej przerwie – zaczął działać w nowej odsłonie.

„NŁ” jest najstarszym regionalnym portalem informacyjnym. Poprzez publicystykę zajmuje się sprawami ogólnopolskimi, a nawet wykracza poza granice naszego kraju. „Narodowa Łódź” jest także największym i najbardziej popularnym medium internetowym o tematyce narodowej w całym województwie. Posiada stały zespół redakcyjny, która pracuje na zasadzie „non profit”. Redaktorzy to działacze kilku narodowych organizacji, m.in. Młodzieży Wszechpolskiej oraz Ruchu Narodowego, a także niezrzeszeni sympatycy Idei Narodowej.

Redakcja Portalu „Narodowa Łódź”

Social Media Icons Powered by Acurax Web Design Company