Zapowiedzi

8 marca: „Ani feminizm, ani szowinizm – SZACUNEK!”

8 marca łodzianie będą mieli okazję obejrzeć wyjątkową wystawę –  przygotowaną przez kobiety, nie tylko dla kobiet. Początek o godz. 12:00 na Pasażu Schillera, a następnie o godz. 14:30 przy ul. Zachodniej 47 (przy rynku „Manufaktury”). W planie przewidziane są również niespodzianki dla pań z okazji ich święta.

Happening pod nazwą „Ani feminizm, ani szowinizm – SZACUNEK!” to inicjatywa kobiet niezrzeszonych w żadnej organizacji – studentek, pracownic, matek, mieszkanek Łodzi i nie tylko, które wcale nie zaganiają kobiet „do garów”, ale i nie zaprzeczają zjawisku przemocy. Tematem głównym wcale zaś nie będzie spór wokół legalizacji aborcji ani puste frazesy o dziwacznie pojętej „równości”. Panie biorą sprawy w swoje ręce i podejmują faktyczne problemy Polek – do tej pory zupełnie przemilczane przez środowiska „feministyczne” lub całkowicie przez nie zawłaszczone.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku oraz na stronie Damy i Panowie. Współorganizatorem akcji jest Młodzież Wszechpolska.

Zapraszamy!

link do strony: http://damyipanowie.blogspot.com/2015/02/ani-feminizm-ani-szowinizm-szacunek.html

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/653128418126273/

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company