Zapowiedzi

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – zapisy

28 lutego 2016 roku Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego zaprasza na II Łódzki Bieg „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Na terenie Parku na Zdrowiu im. Józefa Piłsudskiego odbędą się zawody na dystansach 5 kilometrów oraz symbolizującym datę śmierci ostatniego z Wyklętych dystansie 1963 metrów.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są poprzez specjalny formularz dostępny pod adresem: http://www.zapisy.inessport.pl/.

Regulamin zawodów dostępny jest tutaj: http://lksfans.pl/wp-content/uploads/2016/01/Regulamin-II-Bieg-Wyklętych.rtf.pdf .

Łączna liczba uczestników uprawnionych do startu w biegu głównym ograniczona jest do 500 osób, zaś w biegu towarzyszącym do 100 osób. Warunkiem uczestnictwa w biegu głównym jest uiszczenie opłaty startowej w wysokości 35 złotych (do 20 lutego 2016 roku) lub 50 złotych (po 20 lutego 2016 roku). Opłatę startową można wnieść wyłącznie za pośrednictwem portalu internetowego Dotpay. Po dokonaniu zgłoszenia, system przekierowuje na stronę Dotpay, przez którą należy dokonać opłaty startowej. Płatności można dokonać również po zalogowaniu w serwisie http://www.zapisy.inessport.pl/ – zakładka „moje konto – płatności”. W biegu towarzyszącym wezmą udział wyłącznie osoby zaproszone przez Organizatora. Każdy zawodnik, który ukończy bieg otrzyma na mecie pamiątkowy medal. Ponadto w pakietach startowych znajdą się również okolicznościowe koszulki.

Start oraz meta zawodów będą się znajdować przy Stadionie Miejskim ŁKS (ul. Al. Unii Lubelskiej 2). Główny bieg na dystansie 5 kilometrów rozpocznie się o godzinie 12:00, zaś bieg towarzyszący na dystansie 1963 metrów o 11:00.

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych!

Kontakt z Dyrektorem Biegu
Mariusz Przybyła
tel. 506 184 152
Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company