Łódź

Brygada Łódzka- pikieta antyimigracyjna.

W piątek, 7 września o godz. 19:00 w samym centrum Łodzi, działacze Brygady Łódzkiej Obozu Narodowo-Radykalnego zorganizowali pikietę antyimigracyjną.

W ten sposób OeNeRowcy wyrazili swój sprzeciw wobec polityki PIS-u, który pomimo obietnic wyborczych postanowił jednak przyjmować imigrantów do Polski. Pikieta spotkała się z dużą aprobatą przechodniów, którzy również otwarcie wyrażali swój sprzeciw wobec sprowadzania uchodźców do naszego kraju.
Czujemy się oszukani, uważając tym samym, że władzom państwowym powinno przede wszystkim leżeć na sercu dobro naszych rodaków.

Obserwując akty terrorystyczne na Zachodzie, pragniemy, aby Polacy pozostali narodem, który będzie mógł czuć się bezpiecznie w swej Ojczyźnie.Uważamy również, że aby pomagać innym najpierw powinniśmy zadbać o to, aby to Polska była państwem o silnej i stabilnej gospodarce.

Źródło: https://www.onr.com.pl/2018/09/10/brygada-lodzka-pikieta-antyimigracyjna/

1 KOMENTARZ

  1. Kiedy będzie następna pikieta antyemigracyjna w Łodzi lub ewentualnie w stolicy? Nie mogę już stać bezczynnie kiedy Polska staje się wieloetnicznym państwem zachodnim. Nie dopuśćmy do tego. Polska dla Polaków!

Komentarze są wyłączone.

Social Media Widget Powered by Acurax Web Development Company