Zapowiedzi

Dołącz do nas! – Młodzież Wszechpolska Okręg Łódzki

W całym kraju, tuż po Marszu Niepodległości odbędą się spotkania rekrutacyjne Młodzieży Wszechpolskiej. Wszechpolacy z Łodzi zapraszają na spotkanie otwarte do Łodzi, które odbędzie się w niedziele 15 listopada o godzinie 19.00 w lokalu przy ulicy Tuwima 34 (prawa oficyna).

Łódzcy Wszechpolacy piszą:


Dożyliśmy czasów, w których tylko zorganizowane działania są w stanie wywalczyć zmiany na lepsze w naszej Ojczyźnie. Jesteśmy jednymi ze spadkobierców prawie 150-letniej historii polskiego obozu narodowego. Młodzież Wszechpolska, licząca 93 lata jest największą organizacją narodową w Polsce. Codziennie poprzez wytężoną pracę działamy na polu wychowawczym, społecznym oraz politycznym. Jesteśmy kuźnią talentów, która wypuściła ze swych szeregów przyszłych ministrów, posłów, senatorów, Bohaterów Narodowych oraz wielu innych wybitnych Polaków.

Nie bądź obojętny wobec obecnej sytuacji w Polsce! Działaj razem z nami ku chwale Wielkiej Polski – która jest naszym wspólnym celem i dążeniem. Jeśli chcesz jej także, to MW jest dla Ciebie najlepszym miejscem! Nie jesteś sam – takich jak Ty są tysiące!

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się tuż po spotkaniu z kpt. Jerzym Włodzimierzem Stawskim ps. „Lubicz” zorganizowanym w ramach corocznego cyklu „Tydzień Patriotyczny”. https://www.facebook.com/events/1478975079078612/

Jakie są warunki zostania Wszechpolakiem?

Musisz być osobą w wieku od 15 do 29 lat oraz zaakceptować zasady wyłożone w Deklaracji Ideowej (http://mw.org.pl/about/deklaracja-ideowa/). Aby zostać pełnoprawnym członkiem naszej Organizacji, wymagane jest przejście półrocznego stażu. To w skrócie. Więcej konkretnych informacji dowiesz się na spotkaniu!

Dlaczego warto zostać Wszechpolakiem?

Wiele się dzisiaj mówi o pracy na rzecz kraju i narodu. Młodzież Wszechpolska stwarza świetne warunki, aby te ideały wcielić w życie. W skali roku organizujemy dziesiątki najróżniejszych akcji, od zbiórek charytatywnych do spływów kajakowych. Działamy wielopłaszczyznowo, kształtując każdy aspekt życia osobistego i społecznego. To m.in. dzięki nam 11 listopada ulicami Warszawy może przejść stutysięczny Marsz Niepodległości.

Jesteśmy wspólnotą opartą na trzech filarach – hierarchii, dyscyplinie i koleżeństwie. Młodzież Wszechpolska to nie tylko aktywizm i praca u podstaw, ale także przyjaźnie na całe życie.

Nikt nie zdoła jednak napisać, czym jest „bycie” Wszechpolakiem. Trzeba to przeżyć. Dlatego jeszcze raz powtarzamy i zachęcamy: DOŁĄCZ DO NAS!

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/777921062333588/

Czołem Wielkiej Polsce!

Młodzież Wszechpolska Okręg Łódzki

Social Network Integration by Acurax Social Media Branding Company