Łódź Województwo

Drugi dzień kampanii Mariana Kowalskiego w województwie łódzkim (galeria)

Drugi dzień objazdu po naszym województwie kandydata na urząd Prezydenta RP. Marian Kowalski ma 50 lat, jest wiceprezesem Ruchu Narodowego, z którego ramienia kandyduje w wyborach prezydenckich, które odbędą się 10 maja. Jego hasło to „Silny człowiek na trudne czasy”. Kandydat Ruchu Narodowego odwiedził kolejne 3 miasta.

Sieradz:

Drugi dzień objazdu kandydata na urząd Prezydenta RP z ramienia ruchu Narodowego, Mariana Kowalskiego rozpoczął się o godzinie 12.00 na rynku w Sieradzu. Spotkanie rozpoczęło się od konferencji prasowej, podczas której Kowalski poruszył m.in. temat emigracji młodego pokolenia Polaków z miast powiatowych czy likwidacji drobnych sklepów, zakładów usługowych poprzez powstawanie wielkich galerii handlowych. Następnie zgromadzeni na sieradzkim rynku mieszkańcy zadawali kandydatowi pytania. Spotkanie zgromadziło około 30 osób.
Sz.W

Zgierz:

8 kwietnia kandydat Ruchu Narodowego na Prezydenta RP Marian Kowalski odwiedził Zgierz. Na Placu Kilińskiego odbyła się konferencja prasowa i spotkanie z mieszkańcami. Kandydat poruszył kwestię upadku przemysłu i handlu w Polsce. Mówił też: Apeluję do młodych – nie uciekajcie z małych miast. Nadzieja jest u was, nie możecie liczyć na warszawkę. Mieszkańcy Zgierza wysłuchali postulatów programowych kandydata oraz otrzymali jego ulotki, zadawali pytania oraz robili sobie pamiątkowe zdjęcia z gościem.

M.K

Łódź:

Spotkanie w Sali kinowej przy ul. Tuwima 34 poprzedziła konferencja prasowa, w czasie której kandydat odpowiadał na pytania licznie przybyłych przedstawicieli lokalnych mediów. Na sali zgromadziło się ok 150 osób. Konwencja Mariana Kowalskiego rozpoczęła się o godzinie 18.30 wspólnym odśpiewaniem Hymnu Narodowego, następnie głos zabrał prezes łódzkiego okręgu Ruchu Narodowego Maciej Migus, który zaznaczył na wstępie – Wybory prezydenckie to nie tylko walka o fotel, ale gra o Polskę i duszę Młodego Pokolenia.

Marian Kowalski rozpoczął spotkanie przemówieniem zarysowującym założenia programowe, położenie Polski i cele Ruchu Narodowego. W wypowiedzi nie zabrakło odniesień do bieżącej polityki zagranicznej, sytuacji Sil Zbrojnych RP, rolnictwa i gospodarki. W swoim wystąpieniu stwierdził – Polska stanęła w obliczu wielkiej próby – to wojna mocarstw o strefy wpływów, a Polska ma nie być niczyja strefa wpływów. Następnie kandydat Ruchu Narodowego na urząd Prezydenta odpowiadał na liczne pytania zgromadzonej publiczności. Spotkanie zakończyło się o godzinie 20.00.

Jakub Kusz

Łódź1 Łódź2 Łódź3 Łódź4 Łódź5 Łódź6 Łódź7 Łódź8 Łódź9 Łódź10 Łódź11 Łódź12 Łódź13 Łódź14 Łódź15 Łódź16 Łódź17 Łódź18 Łódź19 Łódź20 Łódź21 Łódź22 Łódź23 Łódź24 Łódź25

2 KOMENTARZE

  1. „12 kwietnia (niedziela) w godzinach 12.30 – 13.30 Konstantynów Łódzki odwiedzi Bronisław Komorowski Prezydent RP. Spotkanie z mieszkańcami odbędzie się na placu Kościuszki. Zapraszamy!”

Komentarze są wyłączone.

Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers