Łódź Województwo

Drugi dzień kampanii Mariana Kowalskiego w województwie łódzkim (galeria)

Drugi dzień objazdu po naszym województwie kandydata na urząd Prezydenta RP. Marian Kowalski ma 50 lat, jest wiceprezesem Ruchu Narodowego, z którego ramienia kandyduje w wyborach prezydenckich, które odbędą się 10 maja. Jego hasło to „Silny człowiek na trudne czasy”. Kandydat Ruchu Narodowego odwiedził kolejne 3 miasta.

Sieradz:

Drugi dzień objazdu kandydata na urząd Prezydenta RP z ramienia ruchu Narodowego, Mariana Kowalskiego rozpoczął się o godzinie 12.00 na rynku w Sieradzu. Spotkanie rozpoczęło się od konferencji prasowej, podczas której Kowalski poruszył m.in. temat emigracji młodego pokolenia Polaków z miast powiatowych czy likwidacji drobnych sklepów, zakładów usługowych poprzez powstawanie wielkich galerii handlowych. Następnie zgromadzeni na sieradzkim rynku mieszkańcy zadawali kandydatowi pytania. Spotkanie zgromadziło około 30 osób.
Sz.W

Zgierz:

8 kwietnia kandydat Ruchu Narodowego na Prezydenta RP Marian Kowalski odwiedził Zgierz. Na Placu Kilińskiego odbyła się konferencja prasowa i spotkanie z mieszkańcami. Kandydat poruszył kwestię upadku przemysłu i handlu w Polsce. Mówił też: Apeluję do młodych – nie uciekajcie z małych miast. Nadzieja jest u was, nie możecie liczyć na warszawkę. Mieszkańcy Zgierza wysłuchali postulatów programowych kandydata oraz otrzymali jego ulotki, zadawali pytania oraz robili sobie pamiątkowe zdjęcia z gościem.

M.K

Łódź:

Spotkanie w Sali kinowej przy ul. Tuwima 34 poprzedziła konferencja prasowa, w czasie której kandydat odpowiadał na pytania licznie przybyłych przedstawicieli lokalnych mediów. Na sali zgromadziło się ok 150 osób. Konwencja Mariana Kowalskiego rozpoczęła się o godzinie 18.30 wspólnym odśpiewaniem Hymnu Narodowego, następnie głos zabrał prezes łódzkiego okręgu Ruchu Narodowego Maciej Migus, który zaznaczył na wstępie – Wybory prezydenckie to nie tylko walka o fotel, ale gra o Polskę i duszę Młodego Pokolenia.

Marian Kowalski rozpoczął spotkanie przemówieniem zarysowującym założenia programowe, położenie Polski i cele Ruchu Narodowego. W wypowiedzi nie zabrakło odniesień do bieżącej polityki zagranicznej, sytuacji Sil Zbrojnych RP, rolnictwa i gospodarki. W swoim wystąpieniu stwierdził – Polska stanęła w obliczu wielkiej próby – to wojna mocarstw o strefy wpływów, a Polska ma nie być niczyja strefa wpływów. Następnie kandydat Ruchu Narodowego na urząd Prezydenta odpowiadał na liczne pytania zgromadzonej publiczności. Spotkanie zakończyło się o godzinie 20.00.

Jakub Kusz

Łódź1 Łódź2 Łódź3 Łódź4 Łódź5 Łódź6 Łódź7 Łódź8 Łódź9 Łódź10 Łódź11 Łódź12 Łódź13 Łódź14 Łódź15 Łódź16 Łódź17 Łódź18 Łódź19 Łódź20 Łódź21 Łódź22 Łódź23 Łódź24 Łódź25

Please follow and like us:

2 KOMENTARZE

  1. „12 kwietnia (niedziela) w godzinach 12.30 – 13.30 Konstantynów Łódzki odwiedzi Bronisław Komorowski Prezydent RP. Spotkanie z mieszkańcami odbędzie się na placu Kościuszki. Zapraszamy!”

Komentarze są wyłączone.

Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers