Zapowiedzi

Redakcja Narodowej Łodzi zaprasza do udziału w „Dniu Dziecka na Sportowo”!

Miło nam poinformować Państwa, iż działacze Stowarzyszenia „Narodowa Łódź” włączyli się w organizację „Dnia Dziecka na Sportowo”, który już w najbliższy weekend odbędzie się w Łodzi.

Obchody Dnia Dziecka składają się z dwóch części. Pierwsza z nich „Oddaj krew i podaruj dzieciom słodycze” zaplanowana jest na piątek, 29 maja. Wówczas, w godz. od 10.00 do 15.30 można oddać krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Franciszkańskiej 17/25 w Łodzi i przekazać wychowankom łódzkich domów dziecka słodycze, które otrzymają Państwo po oddaniu krwi. Szczegóły akcji w opisie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/299161506874821/

W niedzielę, o godz. 13.00 przy ul. Drewnowskiej 77 odbędą się natomiast uroczyste obchody „Dnia Dziecka na Sportowo”, na których pojawią się najmłodsi. Pomysłodawcy imprezy zaplanowali dla nich wiele niespodzianek. Dzieciaki będą mogły wziąć udział w walkach bokserskich oraz podziwiać prezentację sztuk walk przygotowaną przez profesjonalnych zawodników. W programie przewidziane są również gry i zabawy na świeżym powietrzu (piłka nożna, gra w klasy, żonglowanie, skakanka, bule). Organizatorzy zapewnią także ciekawe animacje dla najmłodszych dzieci (malowanie buziek, kręcenie zwierzątek z balonów, kreatywny kącik plastyczny).

Organizatorami opisanych wyżej wydarzeń są:
Stowarzyszenie „Narodowa Łódź”
Siłownia Apollo
Fundacja Edukacji i Rozwoju Step Up
Fundacja Wsparcia Społecznego „Opieka”

Social Media Widget Powered by Acurax Web Development Company