Województwo

Europa Plus Młodzież Zgierska – spotkanie z Januszem Palikotem

W Wielki Czwartek (17 kwietnia) na zgierskim „Dołku” przy ul. Długiej swój wiec wyborczy połączony z konferencją prasową zorganizował Janusz Palikot. Na spotkanie przybyła grupa kilkunastu narodowców i patriotów ze Zgierza. Zjawiło się również około 20 zwolenników partii Europa Plus.

Janusz Palikot w asyście posła Michała Pacholskiego i „jedynki” do europarlamentu Ewy Wójciak (która zasłużyła się nazwaniem papieża Franciszka „ch***em”) usiłował promować obłędne założenia swojej partii, rozdając ulotki na pobliskim targowisku oraz przechodniom na ulicy.
Zebrana młodzież towarzyszyła mu jednak cały czas. Młodzi ludzie głośno wyrazili swój sprzeciw wobec działań Palikota i jego przybocznych z Europy Plus. Zwolennicy lewackiej ideologii odnosili się niezwykle wrogo do zebranych narodowców, nie próbując nawet nawiązać merytorycznej dyskusji, obrzucając narodowców obelgami i wzywając pomocy policji.

Poza wylegitymowaniem dwóch narodowców, wydarzenie przebiegło spokojnie, a Janusz Palikot i jego przyboczni opuścili Zgierz szybko i w bardzo niemiłych nastrojach, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość dla naszego miasta.

Kasztan

Social Media Integration by Acurax Wordpress Developers