Zapowiedzi

IX edycja Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera w Łodzi!

Stowarzyszenie „Paczka dla Bohatera” już po raz dziewiąty organizuje zbiórkę na rzecz polskich kombatantów pod nazwą „Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera”.

Aktywny udział w akcji zapowiedzieli Wszechpolacy oraz działacze Ruchu Narodowego.

Organizatorzy o akcji:

Tak jak w latach poprzednich chcemy w ten sposób choć trochę pomóc kombatantom. Z doświadczenia wiemy, że taka pamięć i pomoc z Waszej i naszej strony jest dla Nich niezmiernie ważna i potrzebna, a radość jaką sprawiają im odwiedziny, życzenia, rozmowy, kartki i paczki jest nie do opisania. Przedsięwzięcie  to jest inicjatywą społeczną, której głównym celem jest wsparcie obywateli polskich, którzy walczyli o wolność, suwerenność i niepodległość Ojczyzny w formacjach Wojska Polskiego, sojuszniczych armii państw koalicji antyhitlerowskiej, podziemnych organizacji ruchu oporu oraz byłych więźniów hitlerowskich obozów koncentracyjnych i stalinowskich łagrów oraz osób represjonowanych przez PRL. Ponadto uczestnictwo ww/w akcji  ma na celu popularyzowanie i utrwalanie w pamięci społecznej dziejów walk niepodległościowych, udział w procesie wychowania dzieci i młodzieży w duchu patriotyzmu i obywatelskiego oddania Ojczyźnie oraz osób jej zasłużonym.

Zbieramy:

Produkty z długim terminem przydatności np: herbata, kawa, słodkości, owoce i warzywa w puszkach, konfitury i dżemy, konserwy mięsne i rybne, płatki śniadaniowe, cukier, olej, syropy, witaminy, kasza, ryż, bakalie, gotowe posiłki, soki, makarony, suche wędliny, sery, etc…

Artykuły chemiczne i do higieny np.: kremy, szampony, płyny do kąpieli, sole do kąpieli, płyny i proszki do prania, żele pod prysznic, pasty do zębów, środki czystości, koce, ręczniki, etc…

Dary będzie można przynieść 12 grudnia w czwartek w godzinach 18:30 – 20:00 do lokalu (Klub Przejazd) znajdującego się przy ul. Tuwima 34 (w podwórku po prawej stronie). A także na ulicę Rzgowska 72 do sklepu „Linia 2”

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company