Łódź

Jurny Stefan, czyli seksafera z łódzkim posłem Niesiołowskim

Całą Polską wstrząsnęła kolejna afera, tym razem polityczno-obyczajowa. Zgodnie z zebranymi przez śledczych CBA materiałami dowodowymi pochodzący z Łodzi poseł Stefan Niesiołowski przyjmował korzyści w postaci usług seksualnych w zamian za załatwianie intratnych kontraktów w spółkach Skarbu Państwa oraz korzystnych decyzji podejmowanych w samorządzie łódzkim i innych instytucjach publicznych dla trzech biznesmenów.

Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest od 2013 r., kiedy poseł Stefan należał jeszcze do rządzącej Platformy Obywatelskiej. W czwartek podano informację o zatrzymaniu przez CBA w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim trójki biznesmenów: Bogdana W., Wojciecha K. i Krzysztofa K. Mężczyźni dostarczali Niesiołowskiemu prostytutki, było ich – zgodnie z doniesieniami medialnymi – co najmniej 31. W związku ze sprawą Prokuratura Krajowa złoży do Marszałka Sejmu wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Stefanowi Niesiołowskiemu.

Stefan Niesiołowski stanowczo zaprzecza doniesieniom twierdząc, że nie przyjmował żadnych łapówek, nie załatwiał żadnych kontraktów, a zatrzymanych biznesmenów nie zna. Jego zdaniem chodzi o przykrycie sprawy taśm Kaczyńskiego. W niewinność swojego byłego kolegi wierzą nieustannie działacze PO. 

Niesiołowski znany jest z niespożytej energii, której upust dawał wielokrotnie w swoich agresywnych wypowiedziach i gestach. Potwierdzają to nagrania dowodowe, w których biznesmeni rozmawiają m.in. o „jurnym Stefanie”. Podobno w wyniku seksualnych uniesień  zarwał łóżko, w związku z czym panowie zalecali… korzystanie z kanapy.

Pełni podziwu dla sprawności fizycznej i wigoru podstarzałego już przecież pana posła jednocześnie bardzo żałujemy, że wykorzystywanie nadmiaru energii w seksualnej sferze życia nie wpłynęło pozytywnie na uspokojenie Stefana w przestrzeni debaty publicznej.

JS

Źródło: wiadomosci.dziennik.pl

1 KOMENTARZ

  1. Naprawdę dobrze napisane. Wielu autorom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na opisywany temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Powinienem dać lajka za Twoją pracę . Niewątpliwie będę rekomendował to miejsce i częściej tu zaglądał zeby zobaczyć nowe artykuły.

Komentarze są wyłączone.

Social Network Widget by Acurax Small Business Website Designers