Zapowiedzi

Już 8 raz „Antykomuna” w Łodzi! Zapraszamy!

Portal „Narodowa Łódź” objął patronatem „Antykomunę” w Łodzi. Od 2007 roku (czyli już 8 raz!)  cyklicznie w grudniu odbywa się szereg akcji o zabarwieniu antykomunistycznym, patriotycznym i narodowym. Radzimy zarezerwować sobie czas na weekend 13-14 grudnia. Zapraszamy

Antykomuna1

Zapraszamy na wydarzenie na fb https://www.facebook.com/events/309667505898544/?ref=br_rs 

PLAN WYDARZEŃ 13 GRUDNIA W ŁODZI:

11:00 – „WALCZY ANTYKOMUNA o puchar im. Tadeusz Łabędzkiego”
Turniej piłki nożnej o puchar im. przedwojennego działacza Stronnictwa Narodowego, redaktora naczelnego „Wszechpolaka”. Jednego z przywódców Narodowo-Ludowej Organizacji Wojskowej. W 1946 roku aresztowanego w Łodzi podczas zasadzki UB, a następnie zabitego przez komunistów.

Wpisowe na turniej wynosi 10 zł od zawodnika. Dla zwycięskiej drużyny przewidziane atrakcyjne tematyczne nagrody!

Zgłoszenia w sprawie wystawienia drużyny (5 zawodników+ bramkarz+ rezerwowi): walczyantykomuna@o2.pl

17:00 – „IDZIE ANTYKOMUNA”
Manifestacja rozpoczyna się o godz. 17:00 przy Piotrkowskiej 104, przed budynkiem Urzędu Miasta Łodzi, gdzie znajdują się dwie wmurowane tablice sławiące „wyzwolicieli” z Armii Czerwonej, które do dziś nie zostały usunięte. Marsz ma na celu upamiętnienie ofiar stanu wojennego, wyrażenie sprzeciwu wobec unijnego federalizmu oraz zamanifestowanie walki z tzw. „nową komuną” dziś przefarbowanymi lisami z czerwonych komunistycznych zbrodniczych barw na różowe barwy tolerancji, europejskości oraz tzw. „walki z faszyzmem”.

20:00 – „GRA ANTYKOMUNA”
Po manifestacji, jak zawsze specjalnie dla Was przygotowaliśmy koncert patriotycznego rapu i rocka przeciw komunie!

Tak jak w roku ubiegłym po opłaceniu kosztów związanych z przygotowaniem koncertu pieniądze zostaną przekazane na organizację świąt Bożego Narodzenia w jednym z łódzkich Domów Dziecka.

13 grudnia w Łodzi zagrają:
– Warholy
Gan
IRYDION
Basti
Rete
Lukasyno

Wejściówki (koszt pokrycia wynajęcia lokalu oraz opłacenia artystów):
– 30 zł przedsprzedaż (będą w najbliższych dniach dostępne promocje!)
– 40 zł w dniu imprezy

Zgłoszenia w sprawie nabycia wejściówek: graantykomuna@o2.pl

Miejsce imprezy:
Miejsce koncertu ze względów bezpieczeństwa podamy na zakończenie manifestacji Idzie Antykomuna. Jeśli ktoś będzie chciał przyjść tylko na koncert to drogą mailową przekażemy mu informację w którym miejscu i o której godzinie zostaną podstawione specjalne autokary, które przewiozą wszystkich na miejsce koncertu.

JAK POKAZAŁ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI, OBCHODY ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH, CZY MARSZE PILECKIEGO, SPOŁECZNE INICJATYWY MAJĄ SENS! WSZYSTKICH PODZIELAJĄCYCH NASZE WARTOŚCI SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ŁODZI!

http://idzieantykomunalodz.blogspot.com/

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company