Województwo

Kampania „Kocham Polskę” w województwie łódzkim

14 lutego jak co roku Młodzież Wszechpolska w wielu polskich miastach przeprowadziła akcję „Kocham Polskę”. Kampania ma zwracać uwagę na szczególny rodzaj miłości, którą darzy się Ojczyznę – patriotyzm – oraz być przeciwwagą dla skomercjalizowanego amerykańskiego „święta” zw. walentynkami.

Łódź

Wszechpolacy ze stolicy województwa łódzkiego rozpoczęli rozdawanie plakatów o godzinie 16.00 przy wejściu do Manufaktury od strony Parku Śledzia i byli bardzo pozytywnie odbierani przez mieszkańców Łodzi, nawet tych nie pałających do nich codzienną sympatią. Ciekawostką jest fakt, że spotkani w tym samym miejscu działacze Komitetu Obrony Demokracji pogratulowali nam pomysłu i wzięli po jednym egzemplarzu plakatu.

Bełchatów

Kolejny raz kampania Kocham Polskę przeprowadzona została w Bełchatowie. W energetycznej stolicy naszego kraju działacze stowarzyszenia  Bełchatowianie dla Narodu rozdawali plakaty kampanii na placu Narutowicza w centrum Bełchatowa.

Bełchatów
Bełchatów

Tomaszów Mazowiecki

Tomaszowscy Wszechpolacy po raz trzeci włączyli się w kampanię „Kocham Polskę”. Mieszkańcy miasta byli pozytywnie zaskoczeni upominkiem. Młodzież dziękowała za przypomnienie o 75. rocznicy powstania AK, a starsi zapewniali o swej miłości do Ojczyzny i dziękowali za promowanie postaw patriotycznych wśród młodych ludzi.

16788290_1780884168899313_4068834_n
Tomaszów Mazowiecki

Łowicz

We wtorek 14 lutego około godziny 15:00 w Łowiczu na Nowym Rynku odbyła się coroczna akcja Młodzieży Wszechpolskiej – „Kocham Polskę”. Wszechpolacy byli bardzo pozytywnie odbierani przez mieszkańców miasta i mimo niesprzyjającej pogody bardzo chętnie zabierali plakaty do domów.

16788170_1780884145565982_1210947431_n
Łowicz

Radomsko

Z lekkim opóźnieniem do ogólnopolskiej akcji dołączyli również działacze radomszczańskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej. Z równie wielkim zaangażowaniem dnia 16.02.2017 w godzinach rannych i popołudniowych  rozdali kilkadziesiąt plakatów związanych z tematyką patriotyczną.

Radomsko – pamięta – nie zapomni!

Radomsko
Radomsko
Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company