Łódź

Kocham Polskę 2014 w Łodzi!

kochampolskęWalentynki – dzień zakochanych. Właśnie tego dnia wychodzimy z inicjatywą promowania miłości do Ojczyzny jako alternatywy dla komercyjnego święta walentynkowego.Patriotyzm to nie tylko pamięć o poległych i o doznanych krzywdach – choć jest to oczywiście bardzo istotne. Patriotyzm powinien leczyć z narodowych kompleksów i prowadzić do tego, że obywatele zachowują się względem siebie uczciwie i solidarnie.
Już w najbliższy piątek (14 lutego) od godziny 16:30 będzie odbywać się kolejna edycja Kampanii Społecznej „Kocham Polskę”. Na rogu ulic Piotrkowskiej i Mickiewicza (w okolicach przystanku, z którego kursują autobusy w stronę Retkini) będziemy rozdawać darmowe plakaty patriotyczne Kampanii Społecznej „Kocham Polskę”.

Jeśli chciałbyś otrzymać egzemplarz plakatu tegorocznej akcji „Kocham Polskę” w innym terminie, napisz na nasz fanpage: Młodzież Wszechpolska Okręg Łódzki Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy możliwość odbioru.

Nie można płynąć z prądem wszechobecnej popkulturowej papki, która prowadzi do utraty tożsamości i wyjałowienia kultury narodu, z drugiej strony – nie można funkcjonować w oderwaniu od tego, czym żyje dziś społeczeństwo, jakie trendy w nim dominują.

Kampania Kocham Polskę to próba „oswajania tygrysa” współczesnej kultury na rzecz promocji patriotycznych, narodowych postaw i wartości.

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/356629737808142/?fref=ts

Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers