Łódź Województwo Zapowiedzi

Kampania „Kocham Polskę” w Łódzkiem

Kampania społeczna Kocham Polskę startuje już po raz 15! W walentynki wolontariusze będą rozdawać bezpłatne plakaty z patriotycznym motywem na ulicach przeszło stu polskich miast. W tym roku plakat przedstawia niemowlę na rękach rodziców, a slogan to „Rodzina Siłą Narodu”. W Łódzkiem akcja odwiedzi 8 miast.

Organizowana przez Młodzież Wszechpolską akcja stanowi odpowiedź na obchodzenie dnia zakochanych w skomercjalizowanej formie Walentynek – Proponujemy patriotyzm w stuprocentowo pozytywnym wydaniu – mówi Piotr Kołacki, koordynator akcji w Łódzkiem. – Patriotyzm obchodzony w smutku i zadumie oczywiście służy refleksji, a pamięć o wydarzeniach i bohaterach historycznych to istotny element tożsamości, ale potrzeba także solidnej dawki optymizmu, entuzjazmu i dumy, aby naród mógł się prężnie i harmonijnie rozwijać we współczesnym świecie – tłumaczy.

Tegoroczna kampania zostanie przeprowadzona w 8 miastach naszego województwa od czwartku do soboty i przebiegnie pod hasłem Rodzina Siłą Narodu. – Współcześnie mamy do czynienia z kryzysem rodziny, popularyzacją rozwodów, „wolnych związków” i odwlekaniem decyzji o posiadaniu dzieci. Chcemy pokazać, że warto zakładać rodzinę i posiadać dzieci, że dzieci są przyszłością narodu, a rodzina jego siłą – dodaje.

W Łodzi plakat można odebrać od godz. 19:00 na ul. Piotrkowskiej przy Placu Wolności. [Wydarzenie].

Pozostałe miasta:
Aleksandrów Łódzki
Bełchatów
Pabianice
Poddębice
Radomsko
Rawa Mazowiecka
Tomaszów Mazowiecki

Kocham Polskę 2019 – Rodzina Siłą Narodu!
Social Network Integration by Acurax Social Media Branding Company