Województwo

Kocham Polskę w województwie łódzkim

Inicjatywa „Kocham Polskę” została podjęta jako alternatywa dla komercyjnego święta jakim są Walentynki. Działacze Młodzieży Wszechpolskiej chcieli pokazać, iż poza tradycyjną miłością do innej osoby istnieje również więź z własną ojczyzną. W tym celu rozdawali darmowe plakaty promujące patriotyzm. Podobne „rozdawki” miały miejsce na terenie całej Polski.

Poniżej prezentujemy relację z akcji w miastach województwa łódzkiego:

Łódź

W godzinach popołudniowych na ulicach Łodzi również rozdawaliśmy darmowe plakaty promujące patriotyzm. Pomimo niesprzyjającej pogody inicjatywa zorganizowana przez działaczy Młodzieży Wszechpolskiej spotkała się z dużym zainteresowaniem. Przygotowane plakaty rozeszły się w błyskawicznym tempie. Na akcji pojawiła się również telewizja eMisja.Tv, która przeprowadziła wywiad z uczestnikami.KP3

Bełchatów

Dnia 14 lutego działacze bełchatowskiego koła MW rozdawali na ulicy darmowe plakaty „Kocham Polskę”. Akcja ta miała miejsce na placu Narutowicza w godzinach popołudniowych. Mimo kiepskiej pogody rozdawanie plakatów cieszyło się uznaniem przechodniów, którzy przyjmowali je z uśmiechem. Wielu z nich wyrażało słownie aprobatę dla tego rodzaju inicjatywy.
bechatw

Radomsko
W dniu 14.02.2014 wzięliśmy udział w Kampanii Społecznej Kocham Polskę. Dzięki uprzejmości dyrekcji szkół ponadgimnazjalnych mogliśmy zostawić plakaty w placówkach, dziękujemy również kierownictwu lokali gastronomicznych, sieci sklepów z odzieżą i obuwiem oraz hipermarketowi za możliwość przyklejenia plakatów na szybach. Przykleiliśmy też plakaty w miejscach najbardziej uczęszczanyRadomskoKPch przez mieszkańców. Nasza pierwsza akcja wzbudziła duże zainteresowanie wśród Radomszczan.
Zduńska Wola

W Zduńskiej Woli, dnia 14 lutego, o godzinie 15:30, przy najbardziej uczęszczanych w mieście miejscach, odbyła się ogólnopolska akcja społeczna „Kocham Polskę”, przeprowadzona przez koło Młodzieży Wszechpolskiej. Poprzedziła ją krótka konferencja prasowa z lokalnymi mediami, w trakcie której przedstawiono idee akcji. Podczas wydarzenia mieszkańcom miasta rozdano kilkadziesiąt plakatów promujących postawę patriotyczną. Również data akcji jest nieprzypadkowa, gdyż odbywa się w Walentynki. Stanowić to ma alternatywę dla konwencjonalnego sposobu obchodzenia tego święta oraz przypomnienie, iż nasza Ojczyzna i naród również zasługują na umiłowanie.Zdu_ska_Wola

Zgierz

14 lutego na Placu Kilińskiego działacze Narodowego Zgierza rozdali zgierzanom kilkadziesiąt plakatów kampanii „Kocham Polskę”. Coroczna walentynkowa akcja Młodzieży Wszechpolskiej miała na celu promowanie pozytywnego obrazu patriotyzmu w naszym kraju. Patriotyzm w Polsce jest bardzo mocno naznaczony martyrologią, zanurzony w cierpieniach, jakich nasz naród doświadczał przez ostatnie 300 lat. Brakuje w nim radości, entuzjazmu i pozytywnego przekazu. Patriotyzm to nie tylko pamięć o poległych i o doznanych krzywdach – choć jest to oczywiście bardzo istotne. Patriotyzm narodu, który chce dokonywać wielkich rzeczy, który odważnie i bez kompleksów chce rozwijać się we współczesnym świecie, musi w pierwszym rzędzie opierać się o promocję pozytywnych postaw, posiadać w sobie olbrzymi ładunek narodowej dumy, radości i optymizmu. Akcja spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony mieszkańców miasta.
Social Media Integration by Acurax Wordpress Developers