Województwo

Komorowski wygwizdany w Konstantynowie i Aleksandrowie Łódzkim

12 kwietnia Bronisław Komorowski w ramach kampanii wyborczej odwiedził Konstantynów Łódzki i Aleksandrów Łódzki. Były to kolejne już miasta, gdzie urzędujący prezydent spotkał się z chłodnym przyjęciem części uczestników. Podczas obydwu wieców na prezydenta czekali jego przeciwnicy, którzy gwizdami i krzykami zagłuszali przemówienie.

Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki

Zarówno w Konstantynowie, jak i w Aleksandrowie niezadowolenie z wizyty wyraziło kilkudziesięciu jego przeciwników, w tym działacze Ruchu Narodowego i Młodzieży Wszechpolskiej. Pojawiły się transparenty z napisem „Gdzie jest szogun?” oraz kimona nawiązujące do wizyty Komorowskiego w Japonii. Gwizdy i okrzyki słychać było przez całe przemówienie prezydenta. Ludzie skandowali m.in. „Chodź szogunie!”, „Wejdź na krzesło!”, „Mordercy! WSI!”, „Co z Wołyniem?!”.

IMG_8981
Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki

W odpowiedzi usiłujący zachować spokój Komorowski standardowo przekonywał, że głosy niezadowolenia są „potwierdzeniem tego, że Polsce potrzebna jest zgoda” i tylko on jest jej gwarancją. Ciekawe, czy do końca kampanii sztab prezydenta wymyśli jakieś poważne argumenty przemawiające za jego kandydaturą.

Niestety, wyborcy Bronisława Komorowskiego widocznie nie biorą sobie jego słów do serca, gdyż uczestnicy kontrmanifestacji spotkali się ze słowną agresją ze strony starszych zwolenniczek prezydenta.

5 KOMENTARZY

  1. Jestem antysystemowy. Wiedzcie, że jestem czysto prawicowy, ale robimy pierdoloną siarę. Wkurwiają mnie motłochy krzyczące 3 razy to samo i milczą później. Tak się nie da. To będzie jedynie „motłoch”.

    • Konkluzja nawet słuszna, tylko ta „czysta prawicowość” mnie zastanawia – nacjonalizm to przede wszystkim Naród – ani lewica, ani prawica. Ten podział zresztą dawno się zdezaktualizował 🙂

  2. Zbliżają się prezydenckie. Kraj potrzebuje zmiany systemu a nie zmiany twarzy. W Polsce od 25 lat pasożytuje przeklęty układ okrągłego stołu, który nie pozwala na szybki rozwój. Partyjniactwo rozsiadło się na Wiejskiej i udaje demokrację. Jednomandatowe okręgi, ordynacja większościowa, system referendalny pozwolą skutecznie oderwać od koryt tych, którzy szkodzą nam od ćwierćwiecza. Przede wszystkim wyjdźcie z domu i zagłosujcie. 50% uprawnionych tego nie robi. Idźcie i głosujcie na wszytko tylko nie POPIS. Potrzebny jest nam ktoś nie uwikłany w zadne uklady. Wklejajcie to na swoim FB, w komentarzach, gdzie tylko się da. Wykorzystajmy potęgę internetu i rozpocznijmy w maju wielkie zmiany a na jesieni je dokończymy i pogonimy ten antypolski rząd. Jeżeli nie chce ci się iść na wybory wykonaj chociaż te kilka kliknięć myszką i wklej ten tekst gdzieś w internecie. Pamiętajcie motto wyborów 2015 – Wszystko tylko nie POPIS !

Komentarze są wyłączone.

Animated Social Media Icons by Acurax Wordpress Development Company