Województwo

Konfederacja na cenzurowanym w TVP?

Środowiska narodowe i wolnościowe zrzeszone w Konfederacji, narzekają, że są bojkotowani przez media. Telewizja Publiczna, która jest opłacana z pieniędzy wszystkich Polaków, ciągle promuje partie Prawa i Sprawiedliwości, co prawda dopuszcza inne komitety wyborcze, niestety robi to bardzo wybiórczo.

Izabela Walczak (nr 1 na liście 4), Rafał Gierowski (nr 22 na liście 4)


Swoje minuty na antenie ma Koalicja Obywatelska, Lewica czy sojusz PSL i Kukiza, brak tylko Konfederacji.
PiS prawdopodobnie boi się opozycji z „prawej strony”, dlatego przedstawiciele Ruchu Narodowego, czy partii Korwin są praktycznie pomijani we wszystkich programach TVP.

Na dosyć oryginalny pomysł wpadli narodowcy z Konfederacji, którzy wysłali do TVP… krzesło z logiem Konfederacji.
Ostatnio Pan Pereira narzekał, że w TVP nie ma miejsca dla „mniejszych” partii i dla tego będzie zapraszał tylko ludzi z PiS, PO, SLD i PSL, strasznie nas to zasmuciło! Widząc ten wielki niedostatek w TVP razem z Izabela Walczak wysłaliśmy dzisiaj krzesło dla Konfederacji prosto na Woronicza. Gratis dorzuciliśmy książeczkę do nauki cyfr, może pomoże ona dziennikarzom publicznej TV ogarnąć trudną sztukę liczenia do 5 🙂 Mamy nadzieję, że już nigdy nie pominiecie cyfry 4 przy wymienianiu liczby komitetów oraz dostawicie nasz prezent do stołu w tvp.info i zaprosicie kogoś z Konfederacja – powiedział na konferencji Rafał Gierowski szef wojewódzkich struktur Ruchu Narodowego.

Izabela Walczak (pierwsza na liście) i Rafał Gierowski (ostatni na liście) kandydują w okręgu 11 z listy numer 4.

W.B

Customized Social Media Icons from Acurax Digital Marketing Agency