Województwo

Krośniewice: Krwawa awantura z maczetami między Polakami a Gruzinami [Film]

Jak donoszą lokalne media w Krosniewicach miała miejsce bitwa między Polakami i Gruzinami. W użyciu były także niebezpieczne przedmioty. Kilka osób wylądowało w szpitalu.

Do walki doszło w czasie sobotniej nocy, na krzyżowaniu ulicy Kutnowskiej i Toruńskiej. W walce miało uczestniczyć kilkadziesiat osósb, narodowości polskiej i ukraińskiej.
Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że liczniejsza grupa Gruzinów uzbrojona w maczety zaatakowała Polaków. Policja milczy zasłaniając sie „prowadzeniem dochodzenia”.
Jest to już kolejna odsłona konfliktu w tych okolicach. Na fakt konfliktu z mniejszościami zwracał też uwagę ONR robiąc już kilka lat temu manifestacje w Kutnie. Zwracano wtedy uwagę na coraz śmielsze poczynania imigrantów wzgledem lokalnych mieszkańców.
W podobnym tonie wypowiada się coraz wieksza część Polaków mających bezposredni kontakt z mniejszościami.
Władze, te lokalne jak i państwowe starają się nie dostrzegać problemu, aby tylko „nie popsuć dobrych stosunków z danym krajem”, oraz w obawie co „powiedzą o nas na zachodzie”. Jakim kosztem? Oby nie życia ludzkiego.
W internecie można obejrzeć film z zaścia, uwaga drastyczne!

15 KOMENTARZY

 1. W trybie natychmiastowym wszyscy ukraińcy powinni zostać usunięci z Krośniewic i dostać wizy administracyjne z dożywotnim zakazem wjazdu do Polski.

 2. Coraz bardziej czują się bezkarni i nie tylko w tym przypadku.
  Mam na codzień z tą” chołotą” kontakt urzędowy i nie dziwi mnie to co zobaczyłem.
  Wszystko im się należy są bardzo roszczeniowi bardziej niż nasi rodacy

 3. Oko za oko rodacy nie możemy darować……. swoją drogą lepiej okna zamykać niż pomóc rodakowi, ale czasy nastały…..

 4. Nie wszyscy UK som pierdolnięcie,som i poljacy.
  Sam był w Polsce 7 lat, bardzo mi się u was podobało,no poznałem sporo osób również i z ua które nie jest najlepszymi.nie trzeba mówić że tylko ua winny w tym.

 5. Juz 5 lat temu trabilem ze to cholota. To bezpanskie psy ktore powinny byc trzymane na lancuchu i nie na naszych kresach ale powinni byc przegnane z kresow miedzy dniepr i dniestr a „polski rzad” przyjal tych smierdzieli pod nasz dach !!! To oplicie pomordowsnych rodakow !!! Ci co sa winni ze ci potomkowie zwyrodnialcow uciekli jak szczury przed wojna do naszego kraju powinni odpowiedziec glowa !!! Won z naszego kraju potomkowie chazarow i najgorszych smieci kryminalistow l!!!

Komentarze są wyłączone.

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company