Łódź

Krzysztof Bosak w Łodzi – Kandydat Konfederacji o „Pakiecie Kierowcy”

5 czerwca kandydat ideowej prawicy i środowisk narodowych i wolnościowych Krzysztof Bosak odwiedził Łódź. Mimo deszczowej pogody sympatycy nie zawiedli. Na placu Wolności zgromadziło się ich kilka setek.

Tematem przewodnim konferencji był „pakiet polskiego kierowcy”🚗🚌 Choć nie są to prerogatywy Prezydenta, nie miejmy wątpliwości, że może on mieć wpływ na bieżącą politykę. Musi tylko chcieć i mieć trochę odwagi. Oczywiście Krzysztof Bosak zaznaczył jak istotny udział w cenie paliwa mają podatki. Odniósł się do polityki UE i stanu środowiska 🌿, na który wpływ ma ilość i jakość używanych przez nas pojazdów. Zachęcamy do szerszego zapoznania się z 5 tezami pakietu :
Tanie paliwo, wprowadzenie winiet zamiast bramek na autostradach, zniesienie podatku od sprzedaży samochodu, wprowadzenie ubezpieczenia OC kierowcy lub pojazdu oraz obniżenie opłat za parkowanie.”

Nie obyło się bez dygresji na temat nierównej kampanii i sekowania kandydata Konfederacji w mediach . Jak mówił, kiedy idzie nam dobrze, nie dostaję zaproszeń do głównych mediów. Miejmy nadzieję że przy takim zaangażowaniu sympatyków i działaczy może być tylko lepiej.

Tomasz Grabarczyk zaznaczył dysproporcje w inwestycjach między infrastrukturą rowerową a samochodową. Bardzo dobre wystąpienie Izabeli Walczak z Ruchu Narodowego. Poruszyła tematy lokalne i wskazała na przepustowość, problem z parkowaniem, wagę transportu który jest krwiobiegiem gospodarki. Jak zaznaczyła trzeba zachować harmonijny rozwój infrastruktury pieszej, rowerowej i drogowej, każdy z tych komponentów jest ważny dla rozwoju miasta.

Mimo iż na placu zdecydowanie przeważali ludzie młodzi chcący pracować dla dobra Polski, nie zabrakło seniorów i rodzin z dziećmi.

Jest alternatywa, zachęcamy do obejrzenia relacji:

#Łódź

Klip z wizyty Krzysztofa Bosaka w #Łódź. 👌Dziękujemy za wszystkie wyrazy wsparcia i Waszą obecność. Śledźcie naszą trasę 👉bosak2020.pl#Bosak2020 #BosakwTrasie🇵🇱__________________➡️wesprzyj.bosak2020.pl

Opublikowany przez Bosak2020 Sobota, 6 czerwca 2020

Dariusz Ziemba

Social Network Widget by Acurax Small Business Website Designers