Łódź

Łódź: Sprzeciw wobec Łódzkiej Manify zakończony interwencją policji

9 marca po raz 16 odbyła się Łódzka Manifa. Wyrażając swój sprzeciw  zgromadzenie zorganizowali też przedstawiciele organizacji pro-life, działacze ONR, Młodzież Wszechpolska. Pragneli powiedzieć stanowcze NIE wobec liberalizacji aborcji.

„Jesteśmy przeciwni takim hasłom Manify jak: prawo do aborcji, prawo do zabijania dzieci. Uważamy, że każde dziecko ma prawo do życia. To niewinne życie powinno być chronione przez ludzi, szczególnie przez kobiety. Postulaty feministyczne są tylko przykrywką do tego, o co walczą feministki, czyli o liberalizację prawa do aborcji .Czemu jako środowiska Narodowe i Katolicy się sprzeciwiamy,jest to zamach na wartości, którymi się kierujemy w walce o Wielką Polskę.” – stwierdzili narodowcy obecni na pikiecie.

Pod koniec zgromadzenia środowiska aborcjonistek zgłosiły na policje, iż jeden z transparentów, który posiadali pro – liferzy, „obraża ich uczucia”, oraz „wywołuje zgorszenie”.


https://www.onr.com.pl/2019/03/10/lodz-sprzeciw-wobec-lodzkiej-manify/?fbclid=IwAR2uITnj52FKi3I8WGJ6Y_XWdxihZGnRF2in7JV3W2GfTjlQyuxK9Vz9_Gs oraz źródło własne

1 KOMENTARZ

  1. Byłem równie ale byliście liczni ja prd. Nie ma się co dziwić że tęczowo i z pięcioramienną gwiazdą biegali sodomici.Czy brak wam cohones ?Czy się sracie na widok różowych kudłów i na czarno znakowanego ryja.GDZIE JEST W ŁODZI MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKA?

Komentarze są wyłączone.

Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers