Łódź

Łódzcy Wszechpolacy dla Życia i Rodziny

W ubiegłą niedzielę ulicami Łodzi przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. Narodowcy – w tym działacze Młodzież Wszechpolska – Okręg Łódzki – jak co roku, wzięli w nim aktywny udział.

W niedzielę 15 maja odbył się coroczny Marsz dla Życia i Rodziny organizowany przez środowiska katolickie i pro-life. Pochód rozpoczął się przy kościele pw. Zesłania Ducha Świętego i przeszedł ulicami Łodzi do parku na Zdrowiu, gdzie uczestnicy mogli spędzić resztę popołudnia na rodzinnym festynie. Wzorem lat ubiegłych na marszu nie zabrakło nacjonalistów z Młodzieży Wszechpolskiej i Obozu Narodowo-Radykalnego, a o bezpieczeństwo uczestników zadbali wolontariusze Straży Marszu Niepodległości. Impreza przebiegła w rodzinnej atmosferze w rytm muzyki granej przez orkiestrę swingową, która szła na czele pochodu. Podczas marszu można było poprzeć inicjatywy pro-life i zamanifestować tradycyjne wartości rodzinne i szacunek dla życia ludzkiego.

Rodzina siłą Narodu!

1 KOMENTARZ

  1. Nie jestem fanką ale mam dla was wiele szacunku. Tylko nie dajcie się wciągać w różne „ruskie gierki” a bądą z was ludzie 🙂

Komentarze są wyłączone.

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company