Łódź

Łodzianie przeciw komunistycznej prowokacji – apel do prezydent Zdanowskiej

W związku z trwającym od kilku dni przejazdem przez Polskę grupy niemieckich komunistów, którzy mają 19 maja przejeżdżać przez Łódź mieszkańcy miasta wraz z działaczami Ruchu Narodowego wystosowali apel do prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej o zablokowanie tego propagującego komunizm wydarzenia. Tekst apelu zamieszczamy poniżej:

                           Łódź, 15 maja 2015 roku

Szanowna Pani Hanna Zdanowska
Prezydent Miasta Łodzi

Szanowna Pani Prezydent,
Jako mieszkańcy zaangażowani w życie społeczne Polski i Łodzi z dużym niepokojem przyglądamy się pewnym wydarzeniom odbywającym się na terenie naszego kraju, a które niedługo mogą przenieść się również do naszego miasta.
Kilka dni temu do Polski przyjechała grupa komunistycznych ekstremistów niemieckich z Aktionsbüro Das Begräbnis oder Die Himmlischen Vier, którzy prowadzą bolszewicką agitację na terenie naszego kraju. Ich akcji pod hasłem „Walka klas zamiast wojny światowej” ma być wyrazem sprzeciwu wobec rzekomej polityki imperialnej i jednocześnie ma promować walkę klas jako alternatywę dla obecnego porządku światowego. Niemieccy bolszewicy swobodnie używają również komunistycznej symboliki i otwarcie propagują totalitarny ustrój, który ma być oparty na władzy rewolucyjnej klasy robotniczej, co stanowi przestępstwo z artykułu 256. kodeksu karnego.
Komunistyczni agitatorzy z Niemiec nie kryją się ze swoimi bolszewickimi poglądami i już promują je na terenie naszego kraju. Od 10 maja przebywają oni w Polsce i kontynuują swój czerwony rajd, który w dniach 18 – 19 maja ma przetoczyć się również przez Łódź. Istotnym jest fakt, iż cała akcja ma wsparcie Komunistycznej Partii Polski, a także środowiska byłych żołnierzy Armii Ludowej.
Mamy nadzieję, że Pani obecność na obchodach patriotycznych i swojego czasu również przy okazji oddawania hołdu Żołnierzom Wyklętym w Łodzi nie była tylko zwykłą pokazówką polityczną.
W związku z tym apelujemy do Pani Prezydent o podjęcie wszelkich niezbędnych kroków, które zapobiegną promowaniu ludobójczego ustroju i łamaniu polskiego prawa na terenie Łodzi.

Kamil Klimczak – Ruch Narodowy

Marta Niemczyk

Już w najbliższy wtorek – 19 maja – protestujemy przeciwko bezprawnemu propagowaniu zbrodniczego ustroju w naszym mieście! Wzywamy władze Łodzi, aby zablokowały przejazd komunistycznych aktywistów!

Dołącz do nas na Facebooku: Łodzianie przeciwko komunistycznej prowokacji

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company