Łódź

Łódzka Wyborcza szkaluje księdza Misiaka

Na portalu gazeta.pl pojawił się ostatnio artykuł o znanym, bardzo prężnie działającym na łódzkim podwórku księdzu Michale Misiaku. Padają w nim oskarżenia o narodowe poglądy, katolickie wychowanie i homofobię. Jednym słowem – faszysta pełną gębą.

Ks. Michał Misiak jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych kapłanów w województwie. Organizował dyskoteki ewangelizacyjne, modlił się pod sklepem z dopalaczami. Mało kto wie, że przed przyjęciem ślubów kapłańskich kierował tomaszowską Młodzieżą Wszechpolską.

Wychował się w głęboko religijnej rodzinie, już od dzieciństwa wiedział, jaką drogą pójdzie. Jedynym dobrym punktem, jaki dostrzega GW w życiorysie księdza Misiaka, jest krótki okres buntu, po którym nastąpił zwrot w stronę narodowców. Po dwóch latach były antyfaszysta zasiadł w Zarządzie Głównym Młodzieży Wszechpolskiej.

GW wypomina słowa ks. Misiaka o rzekomej przemocy wśród narodowców, o braku wiary kleryków w seminarium, chętnie przytacza jego wyciętą z kontekstu opinię, że życie księży jest łatwe. Najważniejszy zarzut redaktor zostawił sobie na koniec: ks. Misiak ujawnił swój lęk wobec homoseksualizmu!

Social Network Integration by Acurax Social Media Branding Company