Łódź

Marsz dla Życia i Rodziny w Łodzi 2017

Już 11 czerwca w Łodzi odbędzie się kolejny Marsz dla Życia i Rodziny 2017! Publikujemy zaproszenie organizatorów:

Tegoroczny Marsz dla Życia i Rodziny w Łodzi będzie wyjątkowy. Dlaczego? Bo wyjątkowe wydarzenia miały miejsce w Polsce, również w Łodzi, pół roku temu. Jesienią czarne marsze przypomniały o koszmarze aborcji, tragedii nie tylko dzieci nienarodzonych, ale również kobiet i mężczyzn. Czarny protest był nie tyle żądaniem prawa do bezkarnej i powszechnej terminacji chorych i niechcianych dzieci, co wołaniem o miłość, krzykiem osób poranionych i skrzywdzonych przez ideologię proaborcyjną.

Tym razem nie zostawiaj Marszu dla Życia i Rodziny tylko w swoim sercu mówiąc, że „sercem będę z wami”. Oprócz twojego serca bardzo będzie potrzebna twoja osobista obecność. Chciałbym Cię przekonać, że nie chodzi o wydarzenie dla Ciebie, dla Twojego dobrego samopoczucia, czy poparcia jakiejś idei. Tu chodzi o decydujące starcie dwóch cywilizacji, o których mówił Jan Paweł II – cywilizacji śmierci i cywilizacji życia. Twoja obecność w niedzielę 11 czerwca na Marszu dla Życia i Rodziny jest potrzebna naszym dzieciom, wnukom, naszym sąsiadom, Polakom, Europejczykom i wszystkim ludziom na świecie. Rodzina i życie ludzkie to wartości, które są obecnie kwestionowane. Co za eufemizm – są to wartości, które cywilizacja śmierci wprost niszczy, wyprowadzając ludzi na manowce ideologii „nowego człowieka”. Pomyśl, że wspólnie możemy dać ogromne świadectwo nadziei i miłości, przebaczenia i miłosierdzia. Nie będziemy nikogo potępiać, nie będziemy z nikogo szydzić ani poniżać, nie będziemy protestować.

Przyjdź na Marsz dla Życia i Rodziny 2017 i wyraź swoje przekonania publicznie, idąc ramię w ramię z osobami, które myślą podobnie jak Ty.

Wszystko zależy od nas – ludzi, dla których rodzina wciąż jest priorytetem.

Tegoroczne Marsze dla Życia i Rodziny przejdą pod hasłem „Czas na rodzinę!”, gdyż:

♥ chcemy przypomnieć władzom publicznym, że rodzina jest najlepszą inwestycją, a dzieci są przyszłością naszego narodu;
♥ chcemy uwrażliwić młodych na to, że kariera zawodowa w stosunku do wartości rodziny jest sprawą ważną, ale drugoplanową;
♥ małżeństwo jest najwspanialszą formą wyrażania miłości, bliskości, zrozumienia oraz wzajemnego wsparcia;
♥ życie ludzkie od poczęcia do naturalnej śmierci jest wartością najwyższą i należy zapewnić mu całkowitą ochronę.

W latach poprzednich maszerowało z nami ok. 200 000 osób w 140 miastach. To dwukrotnie więcej niż było uczestników czarnych protestów.
Koniecznie zapisz w swoim kalendarzu datę 11 czerwca. Koniecznie obserwuj nas na FB: https://www.facebook.com/MarszDlaZyciaiRodzinywLodzi/
11 czerwca pomaszerujmy wspólnie dla życia i rodziny.

Wesprzyj Marsz finansowo. Każde ofiarowane 20, 50 albo 100 złotych ma dla nas ogromne znaczenie. Proszę o wpłatę wszystkich, którzy zechcą współfinansować tegoroczną promocję wartości życia i tradycyjnej rodziny.
Fundacja Życie, ul. Piotrkowska 67, 90-422 Łódź
mBank 85 1140 2017 0000 4902 1300 4925
Za każdą wpłatę serdecznie dziękuję! Jestem przekonany i głęboko wierzę, że razem możemy uczynić nasze miasto miejscem naprawdę przyjaznym rodzinom, miejscem godnego życia wszystkich ludzi!

Kontakt:
Michał Owczarski
michal@zycie.lodz.pl
+48 601 05 02 08

Social Media Widget Powered by Acurax Web Development Company