Łódź

Marsz przeciwko terroryzmowi … i kontrpikieta (Galeria)

Wczoraj o godzinie 14:00 odbyła się kolejna manifestacja antyimigrancka w Łodzi, która została zorganizowana przez środowiska narodowe i wolnościowe. Tym samym młodzi ludzie (i nie tylko) chcieli wyrazić swój sprzeciw wobec obłędnej polityki multikulturalizmu i islamskiego terroryzmu, który dał o sobie znać w zeszłym tygodniu podczas zamachów w Paryżu.

Protest przeciwko terroryzmowi i przyjmowaniu przez Polskę obcych kulturowo imigrantów z krajów muzułmańskich rozpoczął się o godzinie czternastej przy pasażu Rubinsteina, gromadząc członków i zwolenników Ruchu Narodowego, Młodzieży Wszechpolskiej, ONR, partii KORWiN i wielu innych organizacji antysystemowych. W imieniu Ruchu Narodowego głos zabrali poseł na Sejm RP- kolega Tomasz Rzymkowski i kolega Przemysław Kicowski, w imieniu partii KORWIN-  Tomasz Grabarczyk. Następnie manifestanci udali się w kierunku Placu Wolności. Podczas przemarszu wykrzykiwano takie hasła jak np. „Chcemy repatrianta a nie imigranta!”,  „Nie islamska, nie laicka tylko Polska katolicka!”, „Płaczą Niemcy, płacze Francja, tak się kończy tolerancja!” czy też „Wczoraj Moskwa dziś Bruksela suwerenność nam odbiera!” i wiele innych tego typu okrzyków. Na samym końcu, po dotarciu protestujących pod pomnik Kościuszki na Placu Wolności, reprezentanci grup będących organizatorami marszu, tj. Jacek Dobiesz,  wiceprezes MW – Adam Małecki wygłosili okolicznościowe przemówienia dotyczące problemu cywilizacyjnego upadku współczesnej Europy, postępującej islamizacji Starego Kontynentu, zgubnego wpływu lewackiej inżynierii społecznej i niszczenia tożsamości państw narodowych, a także oceny ostatnich wydarzeń nad Sekwaną.

Pomimo złej pogody i dość wczesnej pory dnia, dzisiejszy protest zebrał około 500 osób, co jest niezbitym dowodem na to, że łodzianie poważnie traktują kwestię dalszego napływu tzw. „uchodźców” na Europę i nieugięcie stoją na stanowisku nieustannej walki o zachowanie polskiej tradycji, kultury i państwowości opartej na wynikających z zasad chrześcijaństwa cywilizacji łacińskiej.

Około godziny później sympatycy Platformy Obywatelskiej, środowiska skrajnie lewicowe (min. Fundacja SPUNK) oraz trzęsący się  ze strachu chłopcy z „antify” zorganizowali kontrę do marszu przeciwko terroryzmowi. Na wydarzeniu przekonywali, że „nie trzeba się bać islamistów”, że Polacy w 1939, też „uciekali”(!).  Ciekawostką jest to, że na pikiecie był obecny znany łódzki prowokator (celowo nie piszemy nazwiska by nie robić mu reklamy), który zakłóca marsze środowisk narodowych. Robi to bardzo podobnie jak islamscy terroryści. Wchodzi w tłum, następnie odbezpiecza jakiś karton z napisem niczym bombę i awanturuje się. Identycznie uczynił podczas manifestacji przeciwko terroryzmowi.
W sumie cała kontrpikieta liczyła ok 25 osób, które zostały okrążone przez dwa razy większą liczbę przeciwników islamizacji głównie z MW, RN i ONR.

L.H/W.B

3 KOMENTARZE

  1. Pytanie do techniczne administratorów- czy da się zrobić tak, by przesuwać zdjęcia w galerii u państwa na stronie?
    (nie wiem czy dobrze się wyraziłem)

  2. Trzeba było wziąć tych zwolenników uchodźców spisać z dowodu imie nazwisko adres jak chcą to niech biorą ich do siebie i ich utrzymują czemu ja mam na nich harować ?

Komentarze są wyłączone.

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company