Zapowiedzi

Msza Św. w 80-tą rocznicę śmierci Romana Dmowskiego

Ruch Narodowy Łódzkie i Młodzież Wszechpolska Okręg Łódzki zapraszają do uczestnictwa we Mszy Św. w intencji duszy śp. Romana Dmowskiego, jednego z najwybitniejszych polityków XX wieku i ojca polskiej niepodległości, w 80-tą rocznicę jego śmierci.

Msza św. rozpocznie się w środę 2 stycznia 2019 r. o godz. 18:00 w kościele Najświętszego Imienia Jezus przy ul. Henryka Sienkiewicza 60 w Łodzi.

Zachęcamy do przybycia wszystkich niezależnie od przynależności politycznej. Naszym celem jest wspólna modlitwa za duszę śp. Romana Dmowskiego oraz za naszą Ojczyznę.

Oficjalne obchody 100-lecia odzyskania niepodległości już za nami, ale pamiętajmy, że nie byłoby Listopada 1918 bez ponad 3 dekad ciężkiej pracy społecznej, politycznej i dyplomatycznej śp. Romana Dmowskiego, Ligi Narodowej i niezliczonych inicjatyw obozu Narodowej Demokracji. Również kolejne 20 lat odzyskanej niepodległości nie zostałoby utrzymane bez obozu narodowego i cierpliwego formowania kolejnego pokolenia przez ideę chrześcijańsko-narodową.

Do zobaczenia w środę 2 stycznia!

Social Media Widget Powered by Acurax Web Development Company