Łódź

Narodowcy znów obronili katedrę w Łodzi

Dziś Łódzkiej Archikatedrze feministki usiłowały dokonać profanacji Mszy świętej. Dzięki interwencji narodowców została jednak udaremniona.

Od kilku dni odbywają się protesty pod hasłami „Wypierdalać” i „Jesteśmy wkurwione”. Mają one związek z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego o niezgodności aborcji eugenicznej z Konstytucją.Organizujący protesty „Ogólnopolski strajk kobiet” zachęcał do ataków na kościoły w trakcie Mszy świętych.

Do prób wtargnięcia do kościołów doszło w kilku miastach Polski, również w Łodzi.Grupa kilku feministek wdarła się do łódzkiej Archikatedry i próbowała przed ołtarzem rozwinąć transparent, jednak został on im odebrany, a sprawczynie wyprowadzone z kościoła przez kilku uczestników mszy. Udało nam się ustalić, że wśród interweniujących byli działacze Młodzieży Wszechpolskiej. Pełna relacja w linku poniżej poniżej

https://www.facebook.com/119617345341307/posts/679669966002706/

Sama organizacja chwali się udaną akcją na swoim Facebooku.Wieczorem w Archikatedrze odbywa się kolejna msza, którą feministki również zamierzają zaatakować. Do oporu wzywa Kierownik Główny Obozu Narodowo-Radykalnego, Adrian Kaczmarkiewicz, na miejscu są także działacze Młodzieży Wszechpolskiej i Ruchu Narodowego.

Obecnie ponad 40 narodowców skutecznie broni wejścia do swiątyni.

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company