O nas

images

Kim jesteśmy?

Młodzi, aktywni, radykalni. Młodzi – ciałem i duchem, aktywni – przede wszystkim na szczeblu lokalnym, radykalni – jeśli przez radykalizm rozumieć skuteczność i konsekwencję w działaniu.

Narodowa Łódź to mieszkańcy województwa łódzkiego, lokalni patrioci, społecznicy. Jesteśmy nieformalną grupą młodych ludzi, działających bez politycznego programu, bez partyjnego zaplecza, za to z zapałem i ponad podziałami. W przestrzeni wirtualnej jesteśmy obecni od 2009 roku, w przestrzeni miejskiej – od zawsze.

Narodowa Łódź jako samodzielny portal informacyjno-publicystyczny, funkcjonuje nieprzerwanie od 9 lat. Początkowo redakcja skupiała przedstawicieli największych organizacji nacjonalistycznych w województwie łódzkim. Mimo prób „unieszkodliwienia” portalu przez hakerów we wrześniu 2013 roku, po kilku dniach przerwy stanęliśmy na nogi. Z biegiem lat, Narodowa Łódź stała się marką samą w sobie. Obecnie, wśród stałych współpracowników znajdują się nie tylko działacze organizacji narodowych i patriotycznych, lecz również niezrzeszeni mieszkańcy Łodzi i okolic, których łączy wspólny cel – Polska. Nasz zespół redakcyjny pracuje na zasadzie non-profit.

Piszemy o wszystkim, bez ugrzecznienia. Nie boimy się kontrowersji. Otwarci na polemikę, myślimy samodzielnie, działamy wspólnie. Nie zamykamy się na nikogo, komu bliskie są idee: niepodległość, suwerenność i Polska jako dobro wspólne. Nienawiść? Owszem – do hipokryzji i bierności. Zagrożenie? Dla zmonopolizowanego mainstreamu na pewno. Z arsenałem pełnym pomysłów i energii, rzucamy wyzwanie politycznej poprawności. Walka trwa!Dołącz do nas!

Zespół redakcyjny Narodowej Łodzi