Województwo

Objazd zarządu Młodzieży Wszechpolskiej

Zarząd Okręgu Łódzkiego Młodzieży Wszechpolskiej rozpoczął objazd struktur w województwie. 18 kwietnia, Adam Małecki i Szymon Łuczak o godzinie 13:00 gościli w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie przedstawili zasady funkcjonowania organizacji oraz wygłosili referat na temat „Kodeksu Wszechpolska”, który uchwalony został w Łodzi w grudniu 2013 roku przez Radę Naczelną MW.


Na zakończenie spotkania wszystkie obecne na spotkaniu osoby  wyraziły zainteresowanie działalnością w Młodzieży Wszechpolskiej, a co za tym idzie Okręg Łódzki poszerzył się o nowe Koło.
Kolejnym miastem, które tego dnia odwiedzili przedstawiciele zarządu był Piotrków Trybunalski, bardzo młoda i ucząca się działalności w MW struktura. Na zebraniu została zaproponowana nowa formuła funkcjonowania Koła w tym mieście oraz zaoferowana wszelka pomoc przy sprawach organizacyjnych. Na spotkaniu, tak jak we wcześniejszym mieście, zostały przypomniane zasady funkcjonowania organizacji, następnie wygłoszono referat.
Ostatnim Kołem, które tego dnia gościło Prezesa i Wiceprezesa Okręgu było Radomsko. Struktura działająca już ponad rok. Po wyjeździe z Polski dotychczasowego pełnomocnika Koła, Adam Małecki mianował na tę funkcję Mikołaja Chybałę. Podczas wizytacji miejscowi Wszechpolacy opowiedzieli o dotychczasowych działaniach oraz o planach na przyszłość. Na zakończenie jeden z gospodarzy zaprezentował swoje umiejętności gry na pianinie.

W najbliższym czasie zarząd okręgu odwiedzi kolejne miejscowości.

Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers