Zapowiedzi

Oddaj krew i podaruj dzieciom paczkę słodyczy w Łodzi!

Jedna z najlepszych akcji Młodzieży Wszechpolskiej już w najbliższy piątek! W naszym mieście Młodzież Wszechpolska – Okręg Łódzki po raz kolejny organizuje akcję „Oddaj krew i podaruj dzieciom paczkę słodyczy”.

Dla większości najmłodszych Polaków to szczególny i radosny dzień, który spędzą wspólnie ze swoimi rodzicami. Niestety, rzeczywistość nie dla wszystkich jest tak kolorowa. Wokół nas, każdego dnia, smutne chwile przeżywają setki tysięcy dzieci. Masz okazję sprawić, by na ich buziach pojawił się uśmiech! Wystarczy zjawić się na akcji oddawania krwi: każdy dawca w centrum krwiodawstwa zostaje obdarowany paczką słodyczy, którą później możesz przekazać w oznaczonym punkcie. Duża ilość dawców = wielka paka łakoci dla potrzebujących dzieciaków z Domu Dziecka!

Pamiętaj! Oddając krew pomagasz podwójnie – oprócz czekolad, które wywołają uśmiech na twarzach dzieci, przekazujesz największy dar, jaki można ofiarować drugiemu człowiekowi – życie.

Chcesz pomóc?
a) kliknij „wezmę udział” w wydarzeniu i zaproś znajomych do wzięcia udziału w akcji;
b) zapoznaj się z zasadami oddawania krwi na stronie: http://www.krwiodawstwo.pl/26/jak-zostac-krwiodawca;
c) oddaj krew 3 czerwca w godzinach 08:00 – 15:30 w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Franciszkańskiej 17/25 w Łodzi;
d) przekaż słodycze wolontariuszom lub włóż do specjalnie oznakowanego logiem akcji kartonu, które będą umieszczone w miejscach oddawania krwi;
e) czekaj na relację z przekazania słodyczy i uśmiechy dzieci.

Masz okazję spełnić dwa dobre uczynki za jednym razem: oddać krew i sprawić radość dzieciom!

Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers