Województwo

Ognisko Konfederacji w Zduńskiej Woli – relacja

Piątkowe „Ognisko z Konfederacją” w Zduńskiej Woli mimo fatalnej pogody i oberwania chmury okazało się niesamowitym sukcesem jak twierdzą organizatorzy.

Przez 4 godziny trwania spotkania przewinęło się ponad 200 osób. Początek polegał na prezentacji gości. Spotkanie prowdził lider Zduńsko Wolskich struktur Ruchu Narodowego – Andrzej Kaniewski. Zaczął Krzysztof Urbaniak, który opowiedział o strukturach Młodych Dla Wolności w mieście Św. Maksymiliana Kolbego, swojej działalności w okręgu 11 i mentalności dzisiejszej młodzieży.

Następnie głos zabrał Michał Nieznański, asystent Posła Krzysztof Bosak, który opowiedział o swojej pracy dla Konfederacja i wspomniał kampanię prezydencką oraz #WakacjezKonfederacją. Zaraz po wystąpił Prezes Zarządu Okręgu Łódzkiego Ruchu Narodowego Rafal Gierowski, który w swoim bardzo energetycznym przemówieniu opowiedział o swojej działalności w Ruch Narodowy.

Witold Tumanowicz, czyli Szef Klubów Konfederacji opowiedział jak ważny to jest projekt i przedstawił zebranym sympatykom idee klubów, założenia oraz zasadę działania. Opowiedział również o planach na przyszłość wewnątrz Konfederacji oraz klubów.

Po przemówieniu Witolda Tumanowicza zmieniła się formułę spotkania. Redaktor Naczelny Telewizji wRealu24Marcin Rola-MIKROBLOG zaprezentował zaproszonych posłów Artur E. Dziambor, Dobromir Sośnierz oraz Robert Winnicki. Po przemówieniach nastąpiła debata.

Po części oficjalnej goście wraz z sympatykami Konfederacji, wzieli udział w poczęstunku.

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company