Events Łódź Województwo

Oświadczenie łódzkiej Młodzieży Wszechpolskiej i Ruchu Narodowego ws. agresji LGBT.

Przez nasz kraj przetacza się w ostatnich latach coraz silniej rewolucja antykulturowa spod znaku LGBT. Aktywiści skrajnej lewicy dopuszczają się coraz większej ilości aktów agresji, prowokacji i profanacji symboli religijnych. Pragniemy wyrazić stanowczy sprzeciw wobec tych skandalicznych ekscesów oraz haniebnej bierności władz państwowych w tej sprawie.

W ubiegłym roku na tzw. paradzie równości w Gdańsku niesiono podobiznę waginy w oprawie przypominającej monstrancję. Również w ubiegłym roku na warszawskiej paradzie równości zakpiono z liturgii Mszy świętej, gdy „odprawiał” ją aktywista LGBT przebrany w szaty podobne do liturgicznych z motywem sześciokolorowej „tęczy”. Na wspomnianych paradach regularnie przedstawiane było godło narodowe na tle sześciobarwnego pola, które jest symbolem środowisk LGBT, a także podobne sześciokolorowe logo wpisywano w obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Kilka tygodni temu zaś wetknięto flagę LGBT w pomnik Chrystusa przed Kościołem Świętego Krzyża w Warszawie, a twarz zasłonięto różową chustą z symbolem anarchistów.

Takie przykłady agresji, pogardy i prowokacji ze strony aktywistów LGBT w stronę katolików i ogółu Polaków można mnożyć. Nie może to pozostać bez naszej zdecydowanej odpowiedzi.

Nie może być tak, że agresywna i krzykliwa mniejszość stosuje terror umysłowy i fizyczny wobec reszty społeczeństwa. Nie może być tak, że przeciwnicy ideologii LGBT są bezkarnie wyzywani od faszystów i „homofobów”, wyrzucani z pracy (jak pracownik sklepu IKEA) i uczelni (jak prof. Ewa Budzyńska i prof. Aleksander Nalaskowski). Nie może być również przyzwolenia na fizyczną agresję, jak pobicie z rozbojem, jakiego dopuścił się tzw. „Rafalala”, czy napad Michała Sz. ps. „Margot” na samochód fundacji Pro Prawo do Życia.

Aktywiści LGBT często posługują się pojęciem „miłości”. Jednak to, co promują nijak ma się do miłości rozumianej przez słowniki jako pragnienie dobra wobec innego człowieka. W ostatnim czasie opinię publiczną zszokowało ujawnienie tajnej siatki handlarzy środkami hormonalnymi, używanymi do tzw. „zmiany płci” przez osoby nieletnie. Bulwersujący jest nie tylko nielegalny proceder sprzedaży bardzo silnych środków hormonalnych dzieciom, lecz także sam fakt namawiania dzieci do „zmiany płci”, czyli procederu, który z tragicznym skutkiem eksperymentalnie próbował dokonać prof. John Money już pół wieku temu.

Prof. John Money, zwolennik hormonalnych terapii „zmiany płci”, przeprowadził nieudany eksperyment, w którym zachęcił rodziców małego chłopca, którego narządy płciowe zostałynieodwracalnie uszkodzone, aby wychować go jako dziewczynkę. Chłopiec wychowywany jako „Brenda”, w wieku 38 lat popełnił samobójstwo, a dwa lata wcześniej zmarł jego brat, cierpiący na schizofrenię, również spowodowaną „terapią”. Promowanie przez środowiska LGBT „zmian płci”, szczególnie w wieku dziecięcym, prowadzi do nieodwracalnego zniszczenia psychiki wielu młodych ludzi i nie ma nic wspólnego z „miłością”. Podobnie, jak nic wspólnego z „tolerancją” nie ma napadanie, opluwanie i wyrzucanie z pracy przeciwników swojej ideologii.

Z wielkim smutkiem odebraliśmy odwołanie Grzegorza Wierzchowskiego, łódzkiego kuratora oświaty za określenie LGBT „wirusem dehumanizacji młodych ludzi i odebrania im wartości”. Bardzo negatywnie odczytujemy uleganie przez „konserwatywną” i „patriotyczną” partię naciskom skrajnej lewicy i liberałów. Apelujemy do Ministra Edukacji Narodowej p. Dariusza Piontkowskiego oraz Wojewody łódzkiego p. Tobiasza Bocheńskiego o przywrócenie p. Grzegorza Wierzchowskiego na stanowisko łódzkiego kuratora oświaty.

Młodzież Wszechpolska – Okręg Łódzki

Ruch Narodowy – Okręg Łódzki

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company