Województwo

Pabianice: Zwolennicy aborcji, nawołują do zabijania obrońców zycia?

Dla takich jak oni jeden strzał ostrzegawczy w tył głowy.” tak skomentował użytkownik fb film wrzucony przez działaczkę lewicową na jej osobistym profilu. Chodzi o pikietę obrońców życia w Pabianicach z 21 marca tego roku.
Renata Uznańska – Bartoszek jest byłą radną Sojuszu Lewicy Demokratycznej, obecnie działa w strukturach organizacji feministycznych.
Na filmie udostępnionym przez panią Renatę widać obrońców życia, którzy wraz z transparentami stoją pod Urzedem Miasta w Pabinicach. Film został udostępniony publicznie na profilu https://www.facebook.com/renata.uznanskabartoszek , 21 marca o godzinie 17:41. Wydarzenia, które zostały tam pokazane, bardzo nie spodobały się komentującym jej profil. Oprócz wulgaryzmów, niewybrednych personalnych uwag, pojawił się też mrożący krew w żyłach wpis o… „strzeleniu w tył głowy”, który dostał nawet polubienie (!!!). Komentarz mimo upływu czasu nadal widnieje na profilu Uznańskiej – Bartoszek, która chyba ( tak domniemamy – brak reakcji) nie widzi w tym nic złego. Nie przeszkadza to także innym internautom, komentującym jej profil.
Co na to „hejtstop” co myśli o tym całą lewica, która zawsze przekonuje o swojej miłości i tolerancji? Co na to policja i prokuratura? Czy prawo działa tylko w jedną stronę, a w Polsce mamy 'święte krowy’, które mogą wszystko?

1 KOMENTARZ

  1. Nie mogłam się odnieść do jej wpsow bo zablokowała komentarze.No cóż jaka rewolucjionistka taka odwaga. Jak one to mówią? Katole mohery.. Otóż wolę być moherowym beretem niż lewackim zerem
    To nie kobieta decyduje o populacji.. Jeśli nie chcesz rodzić to uzywaj głowy anie tylko pośladków! Nic im to nie da Polska jest Narodowa i zmusi PIS do zaostrzenia prawa aborcyjnego. Czy to się lewakom podoba czy nie

Komentarze są wyłączone.

Social Network Widget by Acurax Small Business Website Designers