Łódź Zapowiedzi

Pielgrzymka Środowiska Narodowego na Jasną Górę – trwają zapisy!

14 kwietnia odbędzie się V Pielgrzymka Środowiska Narodowego na Jasną Górę. W tym dniu setki działaczy narodowych z całego kraju przyjadą do Częstochowy  prosić Królową Polski  o odwagę i siły do pracy na rzecz Narodu i życia zgodnego z Bożym Prawem. Głównym organizatorem wydarzenia jest Młodzież Wszechpolska. Młodzi narodowcy zaplanowali szereg wydarzeń o charakterze religijnym. Trwają zapisy na wyjazd autokarowy z Łodzi.

Uczestnicy autokarowej pielgrzymki oprócz wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętej sprawowanej w intencji Ojczyzny będą mogli wziąć udział w uroczystym Apelu Jasnogórskim, oddaniu hołdu i złożeniu kwiatów na grobie poległych żołnierzy. Oprócz wydarzeń o charakterze religijnym uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze, czy zakupienia oraz poświęcenia akcesoriów wspomagających codzienną modlitwę.

Jak można zapisać się na łódzki wyjazd?

Należy zadzwonić pod numer telefonu 785 999 590 lub wysłać wiadomość na adres email mwlodzkie@gmail.com zawierającą imię, nazwisko oraz numer kontaktowy osób zainteresowanych. Koszt wyjazdu wynosi 45 zł. Wyjazd z Łodzi 14 kwietnia o godzinie 10:30. Powrót zaplanowany został na godzinę 24:00.

Obejrzyj film promocyjny

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company