Województwo

Piotrków: Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W niedzielę 1.03.2015 o godzinie 17 na Rynku odbędzie się I Piotrkowski Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Organizatorzy proszą o przestrzeganie poniższych zasad.
ZASADY OBOWIĄZUJĄCE NA I PIOTRKOWSKIM MARSZU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH:

1. Marsz organizowany dla Niezłomnych przez Klub Gazety Polskiej i Klub Historyczny im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" jest absolutnie apolityczny.
2. Zapraszamy do udziału wszystkie środowiska z ogromną prośbą o zwrócenie uwagi na transparenty - prosimy aby Państwa banery były poświęcone Żołnierzom Wyklętym, a nie bieżącej polityce.
3. Na Marszu nie przewiduje się żadnych wystąpień politycznych. Jedynymi osobami, które będą przemawiać to: organizatorzy (sprawy organizacyjne).
4. Na Marszu obowiązuje absolutny zakaz używania pirotechniki. Zwracamy się z gorącą prośbą o uszanowanie tej decyzji, związanej z obowiązującymi przepisami. Udany i sprawny przebieg Marszu będzie sukcesem nas wszystkich. Zapewniamy, że będą Państwo brali udział w niezwykłym wydarzeniu.
5. Staramy się, aby Marsz Pamięci poświęcony Niezłomnym, organizowany po raz pierwszy przez nasze środowiska, stał się stałym elementem piotrkowskich obchodów 1 Marca, aby łączył wszystkie środowiska patriotyczne, abyśmy ten dzień oddali Tym, którzy wierzyli w wolną i ukochaną Ojczyznę, dla której oddali życie, zdrowie, zostali pozbawieni godności i pamięci. Oddajmy naszym Bohaterom, z różnych formacji niepodległościowych, należny Im hołd.
Serdecznie Państwa zapraszamy do wspólnego uczestnictwa w tym wydarzeniu.

ORGANIZATORZY
CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM

MarszPiotrkowski

Animated Social Media Icons by Acurax Wordpress Development Company