Zapowiedzi

Piotrków Trybunalski: Spotkanie z Arturem Zawiszą z RN – „Władza. Dlaczego ma ją lewica?”

Większość Polaków to osoby o prawicowych poglądach. Zgodnie z oficjalnymi statystykami mamy w Polsce przeważającą liczbę katolików. W ostatnich czasach widać, że patriotyzm w Polakach żyje i ma się dobrze.

Wobec czego dlaczego władzę ciągle ma lewica? Jej hasła są bardziej chwytliwe? Lepiej opracowane? Lewica jest bardziej profesjonalnie zorganizowana? Jest jej mniej, ale ma większy kapitał? Dlaczego w Europie również rządzi lewica?

Wiele pytań, na które będzie okazja otrzymać odpowiedź od Pana Artura Zawiszy – 17 marca o godzinie 17:00 w Hotelu Staromiejskim Rynek Trybunalski 1.

Wstęp wolny.

Wydarzenie na fb: Spotkanie z Arturem Zawiszą

Artur Zawiszapolityk, publicysta, poseł na Sejm IV i V kadencji. Wiceprezes Ruchu Narodowego oraz Stowarzyszenia Chrześcijańsko–Narodowego. Należy do Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego, Ligi Narodowo-Konserwatywnej, pełni też funkcję przewodniczącego rady programowej Stowarzyszenia na rzecz Swobód Obywatelskich. W 2008 został prezesem Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Funkcję tę pełnił do 2011. Został wówczas wiceprezesem związku.

Animated Social Media Icons by Acurax Wordpress Development Company