Historia i Kultura

Pomoc dla Hani Wałęsy

Potrzebna jest POMOC! Zwracam się do Wszystkich, wierząc, że Ludzie lubią i chcą pomagać.
CHODZI O WSPARCIE HANI WAŁĘSY, KTÓRA W TEJ CHWILI WALCZY O ŻYCIE!!!!!
Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/707619006003555/
Hania ponownie zachorowała na BIAŁACZKĘ. Wszystkich, którzy chcą pomóc Hani gorąco zachęcam do podjęcia następujących działań:

1.ZAREJESTRUJ SIĘ JAKO POTENCJALNY DAWCA SZPIKU

Jeśli NIGDY dotąd nie rejestrowałeś się NIGDZIE jako potencjalny dawca to zrób następujące kroki:
1. Wejdź na WWW.DKMS.PL -ZAKŁADKA „ZOSTAŃ DAWCĄ”-WYPEŁNIJ ANKIETĘ „SPRAWDŹ CZY MOŻESZ ZOSTAĆ DAWCĄ”-JEŚLI OKAŻE SIĘ, ŻE MOŻESZ TO WYSKOCZY „REJESTRACJA” – WYPEŁNIJ DANE OSOBOWE -WYSKOCZY INFORMACJA, ŻE ZA 2 TYGODNIE DOSTANIESZ DO DOMU ZESTAW DO POBRANIA WYMAZU Z POLICZKA (TO NIC NIE BOLI 😉
2. Pobrany WYMAZ odeślij na adres:
Fundacja DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska
Organizacja Pożytku Publicznego
ul. Altowa 6 lok.9
02-386 Warszawa
3. Procedura niestety trochę trwa, więc nie zwlekajcie!! Przekażcie dalej – zachęcajcie KAŻDEGO zdrowego w wieku 18-60 do zarejestrowania się jako potencjalny DAWCA!!!

Jeśli kiedykolwiek wcześniej REJESTROWAŁEŚ się w jakimkolwiek rejestrze potencjalnych dawców to już w nim jesteś i NIE MOŻESZ się już nigdzie rejestrować (Dodanie tej samej osoby do 2 lub 3 rejestrów dawców szpiku powoduje przekłamanie w wynikach przeszukiwania). Możesz tylko zapytać w tym danym rejestrze/Punkcie Krwiodawstwa czy możesz oddać krew (10ml) bądź wymaz z policzka, żeby Twoja próbka była JUŻ w Banku, żebyś mógł się stać potencjalnym dawcą, do którego zadzwoni kiedyś „telefon życia”.

Im więcej potencjalnych dawców, tym większa szansa na SZPIK dla Hanki!!!

2. Oddajcie 1% swojego podatku bądź inny typ darowizny na FUNDACJĘ PRZECIWKO LEUKEMII http://www.leukemia.pl/polski/o-fundacji.html , do której należy Hania. Koniecznie z DOPISKIEM: „Dla Hani Wałęsy”, na konto nr 47 1240 1109 1111 0000 0516 5182 (PEKAO S.A. VII Oddz. w W-wie)

3. Umieśćcie POST o Hani na Waszych Osiach Czasu!
Kochani! Nie zwlekajcie, bo w przypadku Hani w tym momencie czas nie leczy ran…
Z góry dziękuję Każdemu za każdy rodzaj pomocy !!!!!!

Plugin for Social Media by Acurax Wordpress Design Studio