Województwo

Postulaty Ruchu Narodowego wprowadzane w życie!

Rada Miasta w Zduńskiej Woli wprowadza w życie jeden z głównych postulatów Ruchu Narodowego z ostatniej kampanii przed wyborami samorządowymi.

Powołano specjalną komisję, która zajmować się będzie przygotowaniem uchwały o wprowadzeniu w Zduńskiej Woli Karty Rodziny Wielodzietnej. Do współpracy zaproszone zostaną instytucje samorządowe oraz prywatne firmy. Za pracę w komisji radni nie otrzymają wynagrodzenia.

Projekt dokumentu zostanie dopiero opracowany, dlatego, jak twierdzą zaangażowani w pracę w komisji radni, na razie nie można mówić o tym, jakie przywileje dla wielodzietnych rodzin ze Zduńskiej Woli karta taka miałaby zawierać.

Pod uwagę brane są kwestie sportowe, kulturalne oraz typowo życiowe: zniżki lub darmowy dostęp na przykład do teatru, kina, na basen, na przejazdy autobusami. Jednak zdaniem osób zaangażowanych w przygotowanie Karty Rodziny, o wiele ważniejszy jest inny aspekt tego przedsięwzięcia. Chodzi o to, aby promować model rodziny wielodzietnej.

Szymon Łuczak – pełnomocnik Ruchu Narodowego w Zduńskiej Woli na swoim facebookowym profilu wyraził zadowolenie i pełne poparcie z planów wprowadzenia postulatu, który proponował kilka miesięcy temu.

Customized Social Media Icons from Acurax Digital Marketing Agency