Zapowiedzi

„Praca w Polsce dla Polaków!” 1 maja w Zduńskiej Woli

„Praca w Polsce dla Polaków!” – pod takim hasłem 1 maja w Zduńskiej Woli, odbędzie się manifestacja narodowców, zorganizowana przez Ruch Narodowy oraz Młodzież Wszechpolską. Tego samego dnia ulicami Zduńskiej Woli ma przejść także pochód Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Czy dojdzie do konfrontacji? 

W maju 2015 roku minie 11 lat od akcesji Polski do Unii Europejskiej. 11 lat temu tandem niemiecko-francuski przypieczętował swoją hegemonię (także gospodarczą) nad państwami europejskimi, w tym także nad Polską. W związku z tym, młodzi narodowcy zgromadzą się, aby zaprotestować przeciwko coraz silniejszym tendencjom do budowy europejskiego superpaństwa – aby powiedzieć głośno i wyraźnie: PRECZ Z UNIĄ EUROPEJSKĄ!

1 maja to także (zawłaszczony dotąd przez lewicę, znienawidzony przez prawicę) dzień troski o ludzi pracy; dzień troski o wszystkich tych, których obecny system – mimo ich codziennego wysiłku – sprowadził do rangi taniej siły roboczej zatrudnionej za bezcen w zakładach coraz częściej nie-polskich właścicieli.

Manifestacja rozpocznie się o godz. 15:00, na Pasażu Powstańców Śląskich (przy dawnym kinie „Tkacz”). Zapraszamy także na stronę wydarzenia na Facebooku

Marta Niemczyk 

11185479_1428782944090159_730011836_n

1 KOMENTARZ

  1. I tu po raz kolejny, jako niekatolicki narodowiec muszę docenić naukę społeczną Kościoła, który poprzez wspomnienie św. Józefa rzemieślnika i docenienie prymatu pracy, choćby w encyklice Laborem Exercens, wskazuje na niepodważalną jej wartość w opozycji do „cnoty egoizmu” lansowanej przez liberalizm.

Komentarze są wyłączone.

Social Media Widget Powered by Acurax Web Development Company