Łódź Województwo

Pracowity weekend Konfederatów w naszym województwie

Kampania wyborcza jak powiadają na ostatniej prostej. Konfederaci z łódzkiego spędzili ostatni weekend szczególnie pracowicie.

W sobotę reprezentanci Konfederacji: Tomasz Grabarczyk (1 na liscie), Adrian Antoniak (2 na liście) i Dariusz Ziemba (10 na liście) pojawili się w Koluszkach.

Lider listy zaprezentował ramy programowe szczególnie rozwijając tematy podatkowe, służby zdrowia i edukacji.
Szeroki program, nie tylko hasła. Plan ten jest kierunkiem rozwoju na lata, strategią zmian a nie proponowanym przez pozostałe komitety ciągłym dosypywaniem pieniędzy… skąd? Ostatecznie z naszych kieszeni. – mówili Konfederaci

Konfederacja chce by te pieniądze zostały w kieszeniach Polaków i czy to przez bon oświatowy, czy współfinansowanie opieki medycznej w razie potrzeby szły za obywatelami.

Adrian Antoniak przedstawił kilka projektów stricte związanych z regionem, rozbudową infrastruktury drogowej, inwestycjami w kolej, której jest pracownikiem.

Dariusz Ziemba skupił się na przedstawieniu konserwatywnych wartości które nam przyświecają, zagrożeń związanych z trendami w „nowoczesnej” Europie, podjął kwestię indoktrynacji ideologią LGBT czy antypolonizmu zmierzającego do wymuszenia spłaty bezpodstawnych roszczeń #Just447.

W niedzielę środowiska narodowo – wolnościowe zaorganizowały piknik dla Łodzian na ulicy Piotrkowskiej. Przy namiocie, pączkach i herbacie można było porozmawiać z kandydatami do Sejmu z ramienia Konfederacji. Rozdawano ulotki oraz poruszano nurtujące łodzian kwestie. Z racji na liczbę przedstawicieli myślę, że każdy z odwiedzających mógł liczyć na indywidualną rozmowę.
Piknik odwiedzili także przedstawiciele lewicy, skończyło się… na rozmowie.

Ciekawostką dnia okazały się wyniki prawyborów przeprowadzonych w Wieruszowie. Konfederacja uzyskała przeszło 7% poparcia co jest dla nich dobrą prognozą.
Wierzymy, że stać Nas na więcej . Oznacza to także, że głos oddany na Konfederację nie jest głosem straconym, a racjonalny i merytoryczny głos wolnościowców i narodowców jest potrzebny w Sejmie by naród był kompletnie i właściwie reprezentowany. – zapewniali swoich potencjalnych wyborców.

D.Z

Animated Social Media Icons by Acurax Wordpress Development Company