Łódź

Prezydent Zdanowska zaprasza na wystawę …penisów?

Gdy Miasto Łódź ma dosyć spore problemy by uporać się zimową aurą, pani Prezydent Zdanowska w imieniu swojego rzecznika zaprasza na wystawę … penisów...

„Mój… jest większy niż twój? Czy rozmiar ma znaczenie? Przekonamy się podążając walentynkowym szlakiem męskich narzędzi miłości. To wspaniała okazja, by bliżej przyjrzeć się penisom ze świata zwierząt, tym dużym i małym”. – pisze w mailu do dziennikarzy Urząd Miasta Łodzi.

Zdjecie z profilu https://www.facebook.com/agnieszka.wojciechowskavanheukelom

HIT SEZONU 👎 Gdy Łódż tonie w śniegu pracownicy prezydent Hanny Zdanowskiej zamiast rozwiązywaniem problemów mieszkańców zajmują się leczeniem kompleksów i porównywaniem….penisów. SKANDALICZNA ZABAWA ZA PUBLICZNE PIENIĄDZE 👎 -skomentowała kontrowersyjne zaproszenie działaczka społeczna Agnieszka Wojciechowska van Heukelom na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Jest to już kolejna wpadka urzędników Zdanowskiej, wczoraj, gdy trwała śnieżyca, która spowodowała paraliż komunikacyjny Łodzi. Główne konto miasta Łodzi na profilu fb obrazowało walkę pługo-piaskarek z odniesnieżania zdjeciem z … przed kilku dni dokładnie 30 stycznia…

Wpis z profilu Łódź z 8 stycznia.

Pozostaje nam tylko pogratulować samozadowolenia i humoru włodarzom nasze miasta. Szkoda, tylko, że większość łodzian nie podziela poczucia humoru magistratu.

Źródło https://www.facebook.com/agnieszka.wojciechowskavanheukelom/profil Łódź

Social Media Icons Powered by Acurax Web Design Company