Łódź

Radny Hencz: Wreszcie to nie ZDiT odpowiada za korek na Skrzyżowaniu Marszałków

Radny Marcin Hencz z Koalicji Obywatelskiej wyrażając poparcie dla poniedziałkowego „protestu kobiet”, który blokował ruch m.in. na Skrzyżowaniu Marszałków. W przypływie szczerości przyznał także, że na co dzień winni zakorkowaniu tej części miasta są drogowcy łódzkiego ZDiT.

Wreszcie z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to nie ZDiT odpowiada za korek na Marszałków 😉” – napisał radny, udostępniając filmik z wczorajszej blokady ruchu na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego oraz Śmigłego-Rydza i Kopcińskiego. Dziękujemy za ten przypływ szczerości, pomimo że był krótkotrwały – radny na swoim oficjalnym profilu Facebookowym zamiast o ZDiT wspomniał już tylko ogólnie o „drogowcach”.

Autor tych słów jest Wiceprzewodniczącym Komisji Transportu i Ruchu Drogowego w Radzie Miasta, więc zapewne wie, co mówi. Płynność ruchu samochodowego w naszym mieście od wielu lat pozostawia wiele do życzenia. Radny Hencz jest już znany łódzkim kierowcom z ironicznego i dość aroganckiego podejścia do problemów komunikacyjnych miasta, odkąd zapytany o korki na trasie W-Z odparł: „Stanie na światłach to korek?”.

Swój wczorajszy wpis zakończył równie ironicznie – „Mam jednak nadzieję, że dzisiaj wyjątkowo wszyscy się z tego cieszymy”.

Customized Social Media Icons from Acurax Digital Marketing Agency