Publicystyka

Rafał Gierowski: #SiłaPolskości

Niebawem mija 15 lat od akcesu Polski do Unii Europejskiej. Partie oraz media liberalno-lewicowe starają się przekonać nas, że był to najwspanialszy okres w naszych dziejach, że UE to samo dobro i zero wad.

Pokazują jak wiele dopłat i dofinansowań otrzymaliśmy od dobrego wujka zza granicy. Skrzętnie jednak pomijają kilka faktów. W żaden sposób nie wspominają o tym jaką część naszej suwerenności musieliśmy oddać przy okazji podpisania Traktatu Lizbońskiego.

Czy ktoś widział, żeby PiS, PO czy PSL pokazywały wyliczenia ile z unijnych środków zostało w Polsce, a ile trafiło do firm zagranicznych? O ingerowaniu w wewnętrzne sprawy naszego kraju już nie wspominając. Przez te lata dowiedzieliśmy się również jednej bardzo ważnej rzeczy – większość europosłów była skrajnie nieskuteczna!

Dlatego trzeba wybrać ludzi, dla których ważna jest Siła Polskości! Uważam, że przekraczając próg „brukselskiego mordoru” każdy Polak powinien bronić interesów naszego kraju – jak jest w rzeczywistości każdy widzi. Właśnie z tego powodu moim hasłem wyborczym będzie #SiłaPolskości, którą kieruję się w działalności publicznej! Na pierwszym miejscu zawsze interes polskiego narodu!

Autor jest kandydatem do Parlamentu Europejskiego z list „Konfederacji”. Okręg 6, miejsce 2

Źródło:
https://www.facebook.com/Rafa%C5%82-Gierowski-1145446012171638/

Social Network Widget by Acurax Small Business Website Designers