Łódź Województwo

Relacja ze spotkań z posłem Krystianem Kamińskim w łódzkim

W dniach 25-26 czerwca poseł Ruchu Narodowego i Konfederacji – Krystian Kamiński – odbył serię spotkań z działaczami i sympatykami z województwa łódzkiego. Jak przebiegły te spotkania? O tym poniżej.

Zduńska Wola

Od godziny 19:00 w jednym z lokali przy ul. Łaskiej odbywało się spotkanie z posłem Kamińskim. Miało ono formę luźnych rozmów posła z osobami obecnymi na wydarzeniu. Towarzyszyło mu kilku innych działaczy Ruchu Narodowego, w tym Michał Jelonek, czy Krystian Pacholik. Na spotkaniu poseł rozmawiał m.in. na temat ostatnich wydarzeń w parlamencie, opowiadał anegdoty, a także opowiadał o swojej pracy jako posła, a także o swojej firmie transportowej, którą prowadził przed wejściem do parlamentu.

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie siedzą i tekst „ŻYWIEC 1856 MAIMK7 ODZIEŻ”
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób
Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób

Opoczno

Już następnego dnia na godzinę 12:00 zaplanowane było kolejne spotkanie z posłem Kamińskim, tym razem w Opocznie. Zostało ono podzielone na dwie części. W pierwszej poseł przedstawił działalność państwa w zakresie polityki zagranicznej, samorządów terytorialnych oraz gospodarowania finansami publicznymi. Poseł Kamiński, oprócz merytorycznego opisu, podzielił się także wrażeniami ze swojej pracy parlamentarnej w licznych komisjach oraz anegdotami z kuluarów sejmowych. W drugiej części odpowiadał na zadawane pytania publiczności.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie siedzą i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku

Koluszki

Tego samego dnia o godzinie 15:30 poseł Kamiński spotkał się z członkami Ruchu Narodowego oraz Klubu Konfederacji Koluszki. Poruszone zostały tematy zarówno lokalne, jak i globalne. Całość zakończona została serią pytań oraz przekazaniem podpisów pod projektem ustawy „OtwieraMY”.

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób i ludzie stoją
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku

Łódź

Ostatnie spotkanie z parlamentarzystą z Ruchu Narodowego miało miejsce o godzinie 18:30 w Łodzi. Miało ono prawdopodobnie najmniej oficjalny charakter, ponieważ odbywało się na otwartym powietrzu w atmosferze meczów Euro oraz grillowania.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób i na świeżym powietrzu
Customized Social Media Icons from Acurax Digital Marketing Agency