Łódź

Ruch Narodowy i Wolność za odwołaniem dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej

Narodowcy i konserwatyści skupieni w stowarzyszeniu „Alternatywa dla Łodzi” żądają odwołania ze stanowiska pani Ewy Jasińskiej, którą obwiniają za ostatni paraliż komunikacyjny miasta Łodzi. 5 stycznia po „nagłym ataku zimy” w naszym mieście tworzyły się gigantyczne korki, komunikacja miejska przestała działać lub działała ze znacznym opóźnieniem. Dziesiątki tysięcy Łodzian spóźniło się do pracy.
Poniżej prezentujemy treść listu:

„Łódź,05.01.2017r.

 

Szanowny Pan

Tomasz Trela

Wiceprezydent Miasta Łodzi

 

 

Szanowny Panie Prezydencie,

W związku z dzisiejszą sytuacją na ulicach naszego miasta, ogromnym zakorkowaniem oraz brakiem odpowiedniego przygotowania służb odśnieżających łódzkie ulice, wnioskujemy do Pana o odwołanie w trybie natychmiastowym osoby odpowiedzialnej za zaistniałą sytuację ze stanowiska, pani Ewy Jasińskiej, dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej.

Zapewne zdaje Pan sobie sprawę z faktu, że Łódź boryka się z problemami zakorkowania w szczególności w okresie  zimowym. Co roku władze naszego miasta obiecują mieszkańcom, że są przygotowane na nadchodzące opady śniegu, tak aby na drogach nie dochodziło do sytuacji takich jak dzisiaj. Niestety co roku sytuacja się powtarza a szczególne obiekcje budzi fakt, że tym razem służby nie były przygotowane w połowie sezonu. Liczymy, że podejmie Pan odpowiednie kroki, aby osobę odpowiedzialną za zaistniały stan rzeczy należycie ukarać za niedopełnienie swoich obowiązków.

Z wyrazami szacunku,

Przemysław Kicowski – Alternatywa dla Łodzi, rzecznik prasowy Ruchu Narodowego w Łodzi

 

Tomasz Grabarczyk – Alternatywa dla Łodzi, partia Wolność”

Social Media Integration by Acurax Wordpress Developers