Łódź

Ruch Narodowy nie poprze Joanny Kopcińskiej

Do wyborów samorządowych w Łodzi coraz mniej czasu i jak to bywa niektórym zbyt mocno udziela się przedwyborcza gorączka. W ostatnich dniach zaczęły pojawiać się różne spekulacje i sugestie, mniej lub bardziej oficjalne propozycje, jakoby Ruch Narodowy w Łodzi miał poprzeć kandydaturę Joanny Kopcińskiej na Prezydenta Miasta Łodzi. Aby raz na zawsze przeciąć te nieprawdziwe informację oświadczamy:

Kopcińska2Ruch Narodowy w Łodzi nie poprze kandydatury Joanny Kopcińskiej na Prezydenta Miasta Łodzi. My nie zmieniamy poglądów, nie mamy zamiaru popierać osoby, która wczoraj była wierna Donaldowi Tuskowi i reprezentowała lewackie skrzydło PO, a dziś farbuje kacze piórka w prawicowe barwy. STOP farbowanym podróbkom.

Ponadto, Ruch Narodowy w Łodzi nie wyobraża sobie współpracować z ludźmi z „komitetu honorowego” i otoczenia Pani Kopcińskiej, takimi jak np. Pan Łukasz Magin, były wiceprezydent Łodzi, kojarzony przede wszystkim z „aferą listową”, oszustwami w zeznaniach podatkowych i obsadzaniem znajomych na stanowiskach w spółkach miejskich. Druga „wisienka na torcie” to Pan Mieczysław Nowicki, dyrektor wydziału sportu za kadencji Prezydenta Jerzego Kropiwnickiego, odpowiedzialny za kompromitującą porażkę Łodzi w staraniach o Euro 2012. Miasto w aplikacji kandydującej o organizację imprezy chwaliło się takimi „sukcesami” jak pacyfikacja juwenaliów w 2004 roku, gdzie od policyjnych kul zginęło dwóch studentów!

KopcińskaJesteśmy przekonani, że powyższa argumentacja jest wystarczająca, aby każdy prawicowy wyborca, nie dał się szantażować mityczną prawicową jednością i wyższą, dziejową koniecznością. Popierajmy ludzi o jasnych, konsekwentnie prawicowych poglądach.
Nie dajmy sobą manipulować, nawet jeżeli próbują to robić „prawicowi wodzowie”, bo co będzie w następnych wyborach? Biały ogier kandydatem do Senatu?

 

Adam Małecki

Sebastian Hejniak

Ruch Narodowy Łódź

 

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company