Zapowiedzi

Spotkanie otwarte Młodzieży Wszechpolskiej w Łodzi

Już w najbliższy piątek Młodzież Wszechpolska organizuje spotkanie otwarte, na którym można będzie zobaczyć z bliska, jak działa tego typu organizacja, posłuchać ciekawego referatu, wziąć udział w dyskusji i dołączyć w szeregi współorganizatora Marszu Niepodległości.

Młodzież Wszechpolska jest największą narodową organizacją w Polsce o bogatej, prawie stuletniej tradycji. Jako organizacja społeczno-ideowa organizuje wiele akcji charytatywnych („Oddaj krew i podaruj dzieciom paczkę słodyczy”) oraz kampanii społecznych („Kocham Polskę”, „Swój do swego po swoje”, czy marsze Żołnierzy Wyklętych) i kresowych („Wyprawka szkolna dla Kresowiaka”), a ponadto prowadzi pracę formacyjną, organizuje dyskusje, referaty, wychowuje młodych ludzi w duchu wartości narodowych i katolickich, aby mogli w przyszłości stać się elitą Wielkiej Polski.

Od początku inicjatywy Marszu Niepodległości MW jest jednym z organizatorów tej największej manifestacji narodowej w Europie, a jej działacze czynnie angażują się w organizację tego wydarzenia, także w Straży Marszu Niepodległości.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00 przy ul. Tuwima 34 (w bramie). Więcej szczegółów w linku

Social Media Widget Powered by Acurax Web Development Company