Województwo

Spotkanie otwarte z Krzysztofem Bosakiem w Tomaszowie Mazowieckim – relacja

7 stycznia bieżącego roku w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się spotkanie otwarte z Krzysztofem Bosakiem – posłem na Sejm RP V i IX kadencji, wiceprezesem Ruchu Narodowego oraz kandydatem w prawyborach prezydenckich Konfederacji.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:00 w Hotelu Mazowieckim, zostało zorganizowane przez lokalnych działaczy Ruchu Narodowego. Frekwencja była bardzo dobra, ponieważ cała sala była pełna uczestników spotkania (część osób musiała stać z tego względu, że zabrakło krzeseł).

Na wstępie Krzysztof Bosak przedstawił zarys prawyborów Konfederacji, a następnie zapoznał publiczność ze swoją biografią. Kolejna, zdecydowanie dłuższa część spotkania, została poświęcona dyskusji z publicznością.

Warto dodać, że na początku części dyskusyjnej spotkania wiceprezes Ruchu Narodowego otrzymał od jednego z uczestników obraz pt. „Moja Nieuległa”.

W pytaniach do Krzysztofa Bosaka poruszany był m.in. temat Młodzieży Wszechpolskiej, a także zagrożeń, jakie wiceprezes Ruchu Narodowego dostrzega dla Polski.

Po zakończeniu oficjalnej części spotkania przyszła pora na prywatną dyskusje z sympatykami. Oprócz tego tradycyjnie uczestnicy spotkania zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia z Krzysztofem Bosakiem.

Wideorelację ze spotkania można obejrzeć pod następującym linkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=m-N-37OphCM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3OLj_la2DQThYMgBSbKEjecW-_hiMBBgTXR_yAVP6g0GH_9eLY_47HCcY

Warto na koniec wspomnieć, że w sobotę o godzinie 11:00 w Łodzi odbędą się prawybory województwa łódzkiego, w których sympatycy będą mogli poprzeć kandydaturę Krzysztofa Bosaka na oficjalnego kandydata na prezydenta Konfederacji.

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company