Zapowiedzi

Spotkanie rekrutacyjne Młodzieży Wszechpolskiej w Łodzi

Młodzież Wszechpolska – Okręg Łódzki zaprasza na otwarte spotkanie rekrutacyjne, które odbędzie się w piątek 29 kwietnia o godzinie 16:30 w lokalu przy ulicy Tuwima 34 w Łodzi.

Młodzież Wszechpolska to licząca 93 lata największa organizacja społeczno-narodowa w Polsce działająca na polu wychowawczym, społecznym oraz politycznym. Jeśli Wielka Polska jest Twoim celem i marzeniem, jeśli leży Ci na sercu Jej los, nie zwlekaj – przyjdź na piątkowe spotkanie i dołącz do Młodzieży Wszechpolskiej!

Jakie są warunki dołączenia do MW?

Musisz być osobą w wieku od 15 do 29 lat oraz zaakceptować zasady wyłożone w Deklaracji Ideowej http://mw.org.pl/about/deklaracja-ideowa. Aby zostać pełnoprawnym członkiem Organizacji, wymagane jest przejście półrocznego stażu. Więcej konkretnych informacji dowiesz się na spotkaniu!

Wiele się dzisiaj mówi o pracy na rzecz kraju i narodu. Młodzież Wszechpolska stwarza świetne warunki, aby te ideały wcielać w życie organizując dziesiątki najróżniejszych akcji, od zbiórek charytatywnych do spływów kajakowych, działając wielopłaszczyznowo, kształtując każdy aspekt życia osobistego i społecznego. To m.in. dzięki MW 11 listopada ulicami Warszawy może przejść stutysięczny Marsz Niepodległości.

Razem z nami buduj Wielką Polskę!

Dołącz do Młodzieży Wszechpolskie na Ziemi Łódzkiej

Social Media Icons Powered by Acurax Web Design Company